НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактні телефони: ...

"Крила натхнення" нововолинців

Досягнення

Зміст

 

Минулої суботи в обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка уже в дванадцяте проходило урочисте нагородження лауреатів загальнонаціональної Програми “Людина року Волинського краю - 2009” за високі професійні та громадські досягнення. У 27 номінаціях відзнаки знайшли своїх володарів. Приємно, що серед них - двоє нововолинців. Третій рік поспіль в номінації “Виправдана надія” нагороду “Крило натхнення” отримував міський голова Віктор Сапожніков. У цій номінації також відзначений і міський голова Володимир-Волинського Петро Саганюк. Роману Чорному, декану Нововолинського факультету ТНЕУ, вручено “Крило натхнення” у номінації “Нове ім'я року”.

Для Нововолинського міського голови лауреатство у цьому конкурсі стало вагомим підтвердженням вже сталого визнання. Він обрав свою дорогу, а дорога обрала його. Як перший керівник міста, Віктор Сапожніков впевнено тримає кермо, працюючи на позитивний імідж Нововолинська.

Віктор Сапожніков усвідомлює, що міський голова - це не тільки посада, а й відповідальність перед громадою. Тому й своєю нагородою завдячує землякам за їхню щоденну наполегливу та копітку працю. Відзнака – це висока оцінка, адже він виправдав надії своїх виборців. І є чим пишатися. За минулий рік Нововолинськ отримав найкращі результати за багатьма показниками, зокрема, по обсягах іноземних інвестицій на одного жителя, а також обсягах промислової продукції .

Свої зусилля Віктор Сапожніков обіцяє й надалі спрямовувати на те, щоб обличчя міста з кожним роком змінювалося на краще, і для цього є напрацювання на майбутнє.

Міський голова тішиться тим, що серед номінантів Програми "Людина року Волинського краю - 2009" ім'я декана Нововолинського факультету ТНЕУ Романа Чорного. Приємно, що цей вищий навчальний заклад, створення якого ініціював Віктор Сапожніков, добре зарекомендував себе у місті.

Роман Чорний уже п'ять років керує вузом. За цей період став відомою людиною у Нововолинську, а відтепер і на Волині. Він стверджує, що з часу, коли очолив вищий навчальний заклад у Нововолинську, зрозумів, яка висока планка поставлена перед ним. Пригадує, як тепло його зустрів колектив. Добрі слова мовить про Галину Мороз, свого заступника, зусилля якої були докладені до початку функціонування факультету ТНЕУ в Нововолинську. Завдячує за підтримку міському голові Віктору Сапожнікову. Свою нагороду розцінює як відзнаку всього факультету, людей, які працюють тут.

- Під час кризових явищ ми не опускали руки, - наголошує він, - а працювали над зміцненням матеріально-технічної бази, щоб у повній мірі надавати освітні послуги, і покликані забезпечувати такий рівень, щоб студенти відчули смак науки й отримали якісні знання.

Злетіти з одним крилом неможливо, вважає Роман Чорний, тому попереду чимало планів та задумів. Є налаштованість на подальшу успішну працю. Він прагне трудитися над удосконаленням факультету, щоб підняти його рівень до міжнародних стандартів. Новою людиною в Нововолинську Роман Чорний себе уже не відчуває, а з приємністю зазначає, що чудовий Волинський край і добрі тут люди.

Тож нехай "Крило натхнення" буде і надалі свідченням довіри людей, допомагає нашим переможцям у досягненні нових успіхів та високого злету на шляху до визнання.

Світлана ГРУЙ

На знімках: міський голова В.Б. САПОЖНІКОВ, декан Нововолинського факультету ТНЕУ Р.С. Чорний, заступник декана Г.Р. Мороз

Фото Марії КОРНИЛЮК

Зміст