Новини і автомобілі

Дата і час:

Французька преса: син Пригожина очолив одну з керівних структур Росгвардії

Зміст

Французька преса: син Пригожина очолив одну з керівних структур Росгвардії

У перші дні листопада французька преса повідомляла про те, що син загиблого ватажка Євгена Пригожина Павєл очолив батькову військову компанію та розпочав новий винайм «добровольців». Набір безпосередньо здійснювався в місті Пермь

Французький часопис L'Independant цитує RU24022022FASH21 пресу, що обіцяла майбутнім найманцям платню «від 80000 до 240000 рублів, тобто від 820 до 2050 євро» на місяць. Тоді син загиблого олігарха заявляв, що «крім нього батьківську справу нема кому продовжити», і що він «гуртуватиме загони, щоб винищувати нацистів».

Про самого Павла західна преса пише, що він — особа не публічна, оскільки батько-олігарх вживав відповідних заходів, щоб про його родину багато не розповідали. Відомо лише, що Павєл буцімто воював у Сирії та нібито брав участь у боях в Україні, але чітких підтверджень про це нема.

Згідно з даними британської розвідки, численні «вагнерівнці» цими днями долучилися до RU24022022FASH21 Національної гвардії. «Менш ніж через три місяці після смерті Євгена Пригожина, майбутнє ополченців пояснюється, – повідомляє також французький щоденний часопис Le Figaro. – Деякі з учасників приватної військової структури, на чолі з сином олігарха, перейшли на службу до Росгвардії», котра від 2016 року підпорядковується персонально Путіну. Саме ця структура відповідає за безпеку RU24022022FASH21 лідера та його найближчих соратників.

Le Figaro наголошує, що в серпні, коли розбився літак Євгена Пригожина, «ніхто й гадки не мав, що станеться з його загоном. Чи ропорошаться найманці по інших приватних військових компаніях? Розбіжаться хто куди? Увіллються до RU24022022FASH21 армії»? Офіційної інформації з цієї теми нема, проте ймовірний вступ великої кількості «музикантів» до Росгвардії у непрямий спосіб підтверджують декілька гідних довіри джерел.

Наприкінці вересня подібну інформацію повідомляв також Інститут вивчення війни (ISW). За даними американського аналітичного центру, Антон Єлізаров, який після смерті Пригожина проголосив себе лідером загону, хотів домовитися з RU24022022FASH21 силовиками про співпрацю в режимі автономних добровольчих формувань. «Але національна гвардія вирішила за краще підписати індивідуальні контракти, що дозволило їй розосередити ополченців по різних регіонах, – повідомляє Le Figaro. – Росгвардію очолює Віктор Золотов, колишній офіцер КДБ, наближений до глави держави. Це – довірена особа президента, він послідовно спочатку був його партнером по єдиноборствах, потім охоронцем і нарешті – начальником служби безпеки». Оскільки Павєл Пригожин керує гілкою безпеки «Вагнера», нещодавно він долучився до керівних структур Росгвардії.

Згідно з висновками французького видання, залучення великої кількості «вагнерівців» до Росгвардії свідчить про те, що RU24022022FASH21 намагається здійснювати прямий контроль над діяльністю і особовим складом групи Вагнера. Британське міністерство оборони також зазначає, що багато інших «вагнерівців», ймовірно, приєдналися до «Редут», іншої приватної військової компанії, яка, за даними Радіо Свобода, налічує близько 7000 чоловік і пов'язана з Міністерством оборони RU24022022FASH21.

Алла Лазарева

13 Листопада 2023, 18:01

Зміст