Новини і автомобілі

Дата і час:

Загубили права? Не біда

Зміст

Відтепер відновити втрачене посвідчення водія можна у Польщі, Німеччині та Іспанії

Раніше така послуга була доступна для наших громадян лише в Туреччині. В інших країнах водії могли обміняти тільки наявне посвідчення водія.

За даними МВС України, громадяни зможуть відновити втрачене або викрадене посвідчення водія у Варшаві, Вроцлаві, Гданську та Кракові. А також — у Берліні й Кельні та в Мадриді й Валенсії.

"Для цього потрібно звернутися у Центр обслуговування громадян "Паспортний сервіс" за кордоном чи в Україні", — розповідає Володимир Поліщук, прессекретар ДП "Документ".

"Можна попередньо зареєструватися на офіційному сайті ДП або ж скористатися живою чергою, — додає Анна Клименко, співзасновниця міграційного офісу в місті Познані. — Із собою обов'язково треба мати паспорт громадянина України зі вказаним місцем реєстрації, копію або оригінал ідентифікаційного номера. У "Паспортному сервісі" допоможуть заповнити відповідну заяву".

Розгляд заяви та створення нового ведійського посвідчення може забрати від кількох днів до місяця. Вартість посвідчення — близько 260 гривень. Щоправда, додатково потрібно буде сплатити близько 100 євро за сервісну послугу підприємства.

Анастасія КОВАЛЬ

"Експрес" № 44 (1075 5 ) 2 — 9 листопада 2023 року

Зміст