Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Груба брехня Тимошенко

Зміст

Лідерка “Батьківщини” вдалась до цинічних вигадок задля підвищення свого рейтингу

В інтерв'ю одному з телеканалів “вічна опозиціонерка” намагалась заробити на темі Голодомору в Україні додаткові електоральні бали.

Груба брехня Тимошенко

“Моя мама, Людмила Миколаївна, народилася і жила в Перещепино, — почала розповідь Юлія Тимошенко. — Перещепино — це село в Дніпропетровській області. І в цьому селі жила вся родина моєї мами. Якраз під час Голодомору в моїй родині загинуло багато людей, моїх рідних людей. І моя бабуся разом з моєю маленькою мамою пробивались як могли через загранатряди (з агороджувальні загони, але Ю. Т. вжила російське слово . — Авт.) лісами, полями для того, щоби вийти в місто й мати можливість просто не померти з голоду”.

І як тут не поспівчувати лідерці “Батьківщини”, еге ж? Втім стоп, зачекайте.

Проаналізуймо. Мати Юлії Тимошенко, Людмила Телегiна, народилася 11 серпня 1937 року, тобто через чотири роки після Голодомору! Торік вона відзначала 80-річчя. На цьому факті наголошує історик та політолог Олександр Палій.

“У родині Тимошенко трапляються такі прізвища, як Телегіна, Нелєпіна (дівоче прізвище її матері), зять Чечоткін, — каже нам Олександр Палій. — І на цьому фоні брехнею про Голодомор Юлія Володимирівна намагалася сподобатися людям, довести, що вона — щира українка. Звичайно, що це — блюзнірство. Загалом Тимошенко часто каже неправду, боюся, і дня не минає, щоби вона про щось не збрехала. Але як можна обманювати, використовуючи таку тему, як Голодомор? Гадаю, це свідчить і про рівень її цинізму”.

Ірина КОВАЛЕНКО, фото Reuters

„Експрес” № 48 (9938) 29 листопада — 6 грудня 2018 року

Зміст