Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Легкокеровані й зручні

Зміст

У Львові почали курсувати нові автобуси білоруського виробництва

У понеділок їх виїхало чотири. Два автобуси курсують на маршруті №3а (площа Різні — ТРЦ King Сross Leopolis) та ще два — на №46 (проспект Червоної Калини — вулиця Миколайчука).

До Львова вже доправили 16 автобусів. До кінця місяця планують доставити ще 15 МАЗів.

“Автобуси випускаємо на маршрути після того, як пройдуть усі належні процедури, — розповідає Орест Хамула, директор ЛК АТП №1. — Автобус легкокерований. Обладнання європейське: двигун — “Мерседес”, ходова і коробка передач — також німецькі. Щодо вартості, то один МАЗ після розмитнення коштує в еквіваленті 122 тисячі євро. Тепер набираємо штат водіїв на всі 16 автобусів. Поки що відгуки про автобус позитивні”.

Також на маршрут виїхав перший придбаний у Берліні вживаний трамвай Tatra. Транспорт має бортовий номер 1189 і курсує за маршрутом №3 (площа Соборна — Аквапарк).

30 вживаних трамваїв придбали на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках договору з Берлінською муніципальнотранспортною компанією. Місто за один вживаний трамвай заплатило 18 тисяч євро. З усіма переробками вартість його становитиме майже 25 тисяч євро. До слова, новий трамвай “Електрон” коштує 1 мільйон євро.

Віктор ДУДАР

„Експрес” № 38 (9865) 20 — 27 вересня 2018 року

Зміст