НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Як плівкові фотоапарати модернізують для конкуренції з цифровими

Зміст

Як плівкові фотоапарати модернізують для конкуренції з цифровими 1

Британський стартап Reflex почав на краудсорсинговій платформі Kickstarter збір коштів на проект модульного плівкового фотоапарата з ручним керуванням під назвою Reflex 1.

Крім плівкового формату, особливістю новинки є використання об'єктивів сторонніх фірм, заміна задників з різними плівками, а також підтримка синхронізації налаштувань з додатком для смартфона.

Як плівкові фотоапарати модернізують для конкуренції з цифровими 2

На сьогоднішній день, сучасні плівкові фотоапарати оснащені дисплеєм для миттєвого перегляду відзнятих кадрів. Крім цього, власники дзеркальних девайсів не можуть швидко змінити кольорову плівку на чорно-білу або більше світлочутливу, а об'єктиви, як і на цифрових дзеркальних камерах, сумісні тільки з камерами одного виробника.

Як плівкові фотоапарати модернізують для конкуренції з цифровими 3

Стартап Reflex розробив новий плівковий фотоапарат під назвою Reflex 1, в якому застосовано кілька незвичайних технічних рішень, що дозволяють спростити його використання. У ньому використовується стандартна 35-міліметрова фотоплівка, яку можна легко зняти і замінити на більш відповідну при бажанні.

Як плівкові фотоапарати модернізують для конкуренції з цифровими

Фотоапарат не оснащений автоматичним фокусом і перемотуванням плівки, а експозиція в ньому виставляється вручну на основі показів експонометра.

У камеру вбудований спалах і світлодіоди для постійного освітлення. Крім усього цього, розробники повідомляють, що при наборі коштів у розмірі 150 тис. доларів оснастять новинку підтримкою Bluetooth, дозволяючи синхронізувати зі смартфоном метадані знімків і настройки експозиції.

Вартість камери без об'єктива для перших 250 покупців становить 350 фунтів стерлінгів.

Експрес

09.11.2017 22:52

Зміст