НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Любові, миру та єдності

Зміст

Христос воскрес! Воістину воскрес! Глави українських Церков вітають вірян із Великоднем

Блаженнiший Патрiарх Святослав, Глава УГКЦ:

Хай перемога Ісуса Христа над смертю і злом розвіє наші сумніви та відновить у наших серцях надію і радість. Усім вам, в Україні й на поселеннях сущим, засилаю свої сердечні вітання разом із щирими молитвами. Усім військовим та їхнім сім'ям, усім переселенцям, усім, що плачуть на окупованих територіях і в Криму, усім полоненим і ув'язненим сумління свого ради і ради любові до України, усім хворим і стражденним, тим, що на далеких заробітках за кордоном, — кожному з вас зичу передусім радості Божої!

Патрiарх Київський i всiєї Руси-України Святiйший Фiларет, Глава УПЦ КП:

У ці радісні пасхальні дні сердечно поздоровляю вас, преосвященні архипастирі, боголюбиві пастирі, чесні ченці і черниці, улюблені браття і сестри, зі святом Воскресіння Христового. Вітаю з Пасхою Христовою Президента України, Верховну Раду, Український уряд, наших славних захисників — Збройні сили України, які не шкодують свого життя з любові до Батьківщини. Вітаю з найбільшим християнським святом весь український народ і всіх українців...

Нехай Милосердний Господь, який Своїм воскресінням переміг гріх і смерть, дарує всім нам духовне оновлення, перемогу над зовнішніми і внутрішніми ворогами, видимими і невидимими, і нехай приведе всіх нас до миру і єдності, а в кінці життя — до вічного блаженства, заради чого Він помер і воскрес.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій, Предстоятель УАПЦ:

Щиросердечно вітаю всіх вас зі Світлим Христовим Воскресінням. Бажаю вам духовної радості та спокою на нашій багатостраждальній від війни українській землі. Нехай Воскреслий Христос благословить усіх нас, нашу державу Україну, нашу владу та всіх захисників єдністю, добробутом та своїм небесним миром.

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, Предстоятель УПЦ:

Молімося, щоб Господь простив усіх нас і благословив миром нашу Українську землю і всіх нас, хто живе на ній, і тоді ми будемо синами спасіння і вічного життя. Щастя не буде для нас лише рідким гостем нашої душі, воно буде нашим постійним благодатним духовним скарбом... Бажаю усім здоров'я, щастя, спасіння і Божого благословіння.

„Експрес” № 14 (9735) 5 — 12 квітня 2018 року

Зміст