НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Ох, який бідний Насіров

Зміст

У своїй декларації екс-голова Державної фіскальної служби повідомив про 6 гривень прибутку за минулий рік

І це — відсотки з банківського вкладу. Порівняйте цю суму з тими, які фігурують у його декларації за 2016 рік. Там він вказав значні суми у готівці — взяти до уваги хоча б мільйон доларів...

Створюється враження, що він був головою ДФС на громадських засадах. Адже востаннє повідомляв про свою зарплату за 2015 рік — 36 096 гривень. Більшість прибутків, які Насіров декларував упродовж двох років, належать дружині.

Цього року Роман Насіров подавав декларації двічі — щорічну та перед звільненням. Повідомив, що має декілька земельних ділянок у власності та 14 в оренді на Чернігівщині. У дружини — 30-річної Катерини Глімбовської — дві земельні ділянки та житловий будинок на 414,6 метра квадратного у Козині під Києвом. Нагадаємо, вона разом із батьком входить до числа засновників Обслуговуючого кооперативу “Лісовий бір”, що діє у Козині. Крім цього, їй належить квартира на Хрещатику площею 157,3 кв. м. та ще три частки у столичних помешканнях, частка в дачному будинку у Віті-Поштовій. Насіров декларує 4 автомобілі — два у власності дружини, один свій та ще один орендований. А ще Катерина Глімбовська має мотоцикл Harley-Davidson, придбаний у 2015 році за 798 тисяч гривень.

У власності Насірова та Глімбовської — дорогі годинники, каблучки, сережки, браслети, сумки, шуби, жакети, картини, статуетки, ікони, столові сервізи, комплекти домашнього срібла та кришталю, зброя і тренажери. На день народження екс-керівник ДФС отримав черговий годинник Breguet, а дружина — ще один Rolex, хоча й до цього мала 5 годинників.

До слова, Роман Насіров про ці зміни в майновому стані не повідомляв.

Нагадаємо, що торік Насірова затримали під час проведення обшуку в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними рішеннями про розтермінування податкових боргів підприємствам, до яких причетний колишній нардеп Олександр Онищенко. Після внесення застави 100 мільйонів гривень Насіров опинився на волі. І це при тому, що його підозрювали у завданні збитків державі на суму 2 мільярди гривень!

Щойно Насіров дізнався про те, що може відповісти перед законом за оборудки, як одразу захворів. Спершу йшлося про підвищений тиск, потім про хворе серце... Далі Насіров зізнався, що мав онкохворобу, був прооперований та пройшов курс лікування.

Цікаво, що торік у квітні Насірова обрали президентом Федерації дзюдо України. Подейкують, що завдяки таким федераціям можна застосовувати багато схем для несплати податків і зборів.

Богданна МАРТИНИК

„Експрес” № 13 (9729) 29 березня — 5 квітня 2018 року

Зміст