НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Може, вам потрібен БТР?

Зміст

Близько 200 одиниць військової техніки збували через інтернет

Масштабну оборудку виявили працівники поліції спільно з військовою прокуратурою.

“На цю справу слідчі вийшли під час розслідування обставин пошкодження магістрального нафтопроводу, — розповідає Алла Ващенко, керівниця відділу комунікації ГУ НП у Житомирській області. — Упродовж двох тижнів було проведено низку обшуків та вилучено майже 200 об'єктів, підготовлених до продажу”.

БТРи, БМП, вантажні машини ЗІЛи, Урали та ГАЗи, кунги, причепи, автоцистерни, автовежі, тягачі з лебідками — цілий військовий автопарк, запчастини, акумуляторні батареї, шини можна було купити через інтернет-сайт продажів!

“Ми провели обшуки за кількома адресами в Новоград-Волинському районі, де зберігались ці транспортні засоби, — каже В'ячеслав Печененко, начальник ГУ НП в області. — Також вилучено документи про їх походження. Нині вказану там інформацію перевіряють”.

Однак на сайті оголошення є досі. Продавець із Новограда-Волинського пропонує військові вантажівки, кунги, автокрани... Ціна за одну машину — 6000 доларів. До слова, такі оголошення з'явилися у Новограді ще 2014 року! І чомусь лише тепер вони привернули увагу поліції. Якщо суд доведе, що це майно дійсно розкрадено з військових частин із метою продажу — винним загрожуватиме від трьох до восьми років тюрми.

Сергій БОВКУН

„Експрес” № 13 (9729) 29 березня — 5 квітня 2018 року

Зміст