НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Надрукований на 3D-принтері реактивний двигун успішно пройшов випробування

Зміст

Надрукований на 3D-принтері реактивний двигун успішно пройшов випробування

Австралійські інженери успішно надрукували на 3D-принтері реактивний двигун

Як повідомляє Business INSIDER, надрукований ракетний двигун є клиноповітряним. Це дозволяє підтримувати високу ефективність на різних висотах, але те, що він виготовлений за допомогою 3D-друку, є його головною особливістю.

Відомо, що 3D-друк дозволяє досягати результатів, яких неможливо досягти традиційними способами. У інженерів завдяки цьому з'являється простір для поліпшення прототипів, тому що принтери дозволяють бути більш гнучким.

Так, друк в рази прискорює процес. Тепер для проведення тестів не потрібно чекати місяці, поки тестовий зразок виготовлять на заводі. Принтери впораються з цим за кілька днів. У такому режимі ефективність розробок набагато вища: можна швидко відкидати невдалі варіанти, і знайти нарешті найкращий.

Професор Нік Бірбіліс каже, що перехід від концепту до тестування всього за чотири місяці - дивовижне досягнення. "Це ілюструє те, які можливості для досліджень і промисловості несе 3D-друк. Завдяки цій технології австралійські компанії зможуть проектувати, друкувати і тестувати металеві компоненти для всього: від аерокосмічної техніки до хірургічних інструментів", - говорить він.

Експрес

13.09.2017 18:08

Зміст