НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Ювілейна акція і жеребкування призів: буде чи ні?

Зміст

Обов'язково буде!

Як взяти участь?

Отримайте на пошті кошти за передплату, зроблену минулоріч (детальна інструкція — у матеріалі на цій сторінці “ЯК ДІЯТИ, ЩОБ ГАЗЕТА ЗНОВУ З'ЯВИЛАСЬ У ВАШІЙ ПОШТОВІЙ СКРИНЬЦІ? ЧОТИРИ ПРОСТІ КРОКИ”).

До 15 лютого оформіть нову передплатну квитанцію на 6 або 10 місяців передплати газети (видання та їх індекси шукайте у таблиці). Зверніть увагу: мінімальний термін передплати для участі квитанції у жеребкуванні — 6 місяців.

Надішліть на адресу редакції оригінал нової передплатної квитанції, оформленої у лютому. Він обов'язково візьме участь у розіграші корисних призів (трактор, телевізори, холодильники, бочки з бензином і т.д), а також суперпризу — 250000 гривень. Улюблена газета плюс шанс здобути гарний приз? Так! Це шанс!

Звісно, ми розуміємо, що люди мимоволі стали заручниками блокади газети. Тому ухвалили непросте рішення: усі раніше надіслані оригінали передплатних квитанцій (якщо до них додана потрібна кількість вирізаних з газети купонів) теж візьмуть участь у жеребкуванні.

До нових передплатних квитанцій, оформлених у лютому, у рамках спеціальної передплатної кампанії, купонів додавати не потрібно. Зважте, надіслана нова передплатна квитанція подвоює ваші шанси у жеребкуванні!

Нові передплатні квитанції слід надіслати до 5 березня (за поштовим штемпелем) на адресу редакції: 79026, Львів, вул. Володимира Великого, 5а, зазначивши: “Ювілейна акція”.

Жеребкування — публічне, відео події буде уміщено на офіційній сторінці газети “Експрес” у Facebook.

Жеребкування відбудеться 16 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ.

„Експрес” № 5 (9685) 1 — 8 лютого 2018 року

Зміст