НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Як діяти, щоб газета знову з'явилась у вашій поштовій скриньці? Чотири прості кроки

Зміст

Ви, мабуть, уже знаєте, що за декілька останніх тижнів наші опоненти накоїли багато лиха — щоби послабити позиції газети. Людям казали неправду — що видання більше не виходитиме у світ ніколи. Незаконно повертали читачам гроші, щоб не доставляти газети. Вони наламали багато дров.

“Укрпошта” стверджує: тепер є лише один спосіб усьому дати лад.

Кожному передплатникові потрібно якнайшвидше, так би мовити, ПЕРЕОФОРМИТИ зроблену минулоріч передплату — у рамках спеціальної передплатної кампанії ще раз заповнити передплатний бланк — на три, шість або десять місяців. При цьому кошти за передплату видань за січень і лютий буде повернено читачам безумовно.

Ми, звісно, категорично не погоджуємося з рішенням “Укрпошти”. Бо не розуміємо, чому люди, які вже оформили передплату, повинні робити це ще раз, переоформляючи бланк. Це рішення також суперечить укладеним договорам. Але задля припинення блокади закликаємо наших читачів прийняти його.

Отож, що невідкладно потрібно зробити, щоби з 1 березня газета повернулась у ваші поштові скриньки?

1. Завітати на пошту з документом, що посвідчує особу.

2. “Укрпошта” хоче віддати вам гроші, але ви не хочете їх забирати, вихід — за рахунок цих грошей “Укрпошта” готова оформити нову передплату. Якщо ви не маєте оригіналу старої передплатної квитанції, не проблема, — його замінить документ, що посвідчує вашу особу.

3. Кошти за доставку газети у січні та лютому залишаються у вашій кишені. Ви не отримували у ці місяці газет — ви не повинні за це платити.

4. Оформіть нову передплатну квитанцію — на 3, 6 або 10 місяців передплати (видання та їх індекси шукайте у таблиці).

УВАГА! Якщо вам уже повернули кошти, для вас актуальний лише пункт 4.

Ви можете надіслати на адресу редакції й оригінал нової передплатної квитанції — для участі у розіграші корисних призів (трактор, телевізори, холодильники, бочки з бензином і т.д), а також суперпризу — 250000 гривень. Улюблена газета плюс шанс здобути гарний приз? Так! Це шанс!

Ми розуміємо, що в рамках спеціальної передплатної кампанії у вас можуть виникнути запитання. На пошті працюють тисячі людей. Ймовірно, хтось з працівників може не так зрозуміти умови кампанії, надати вам іншу інформацію, ніж викладена в цій інструкції. Не вагайтесь ні секунди, телефонуйте чи пишіть нам одразу, ми моментально реагуватимемо на ваші проблеми, щоб розв'язати їх.

Гаряча лінія допомоги

передплатникам: +322 97 47 01 або +322 98 84 35

Електронна скринька: lysty@expres.ua

Офіційна Facebook-сторінка:

www.facebook.com/gazetaexpres/

Як діяти, щоб газета знову з'явилась у вашій поштовій скриньці? Чотири прості кроки

„Експрес” № 5 (9685) 1 — 8 лютого 2018 року

Зміст