НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

У мене, панове, стаж

Зміст

Лише через суд пенсіонер домігся збільшення розміру пенсії

Управління Пенсійного фонду України не зарахувало до пенсії Олександра Нємого дев'ять з половиною років стажу. Чоловік вирішив захищати свої права в суді. Зрештою Вінницький міський суд визнав дії Пенсійного фонду України неправомірними та зобов'язав здійснити перерахунок пенсії.

“Управління Пенсійного фонду у Вінниці відмовилося зараховувати до страхового стажу період роботи пана Олександра з 15.06.1982 по 28.12.1991 рік, — пояснює Олександр Мазур, адвокат місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. — Ще у 1982 році позивач став працювати у Вінницькому міжрайонному ремонтно-будівельному управлінні (МРБУ) побуту на посаді техніка-кошторисника. Двічі змінював посаду на цьому підприємстві, а в грудні 1991-го звільнився. Про роботу у Вінницькому МРБУ було внесено відповідні записи до трудової книжки. Однак запис про звільнення з роботи не завірили печаткою підприємства. Пан Олександр не зміг отримати підтвердження своєї роботи за згаданий період, адже підприємство, де він працював, ліквідували”.

Довелося подавати позовну заяву до Вінницького міського суду Вінницької області. І зрештою позовні вимоги були задоволені в повному обсязі. Апеляційний адміністративний суд залишив рішення без змін.

Вікторія МИКИТЮК

„Експрес” № 3 (9673) 18 — 25 січня 2018 року

Зміст