НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Українці можуть заощадити щонайменше 1050 гривень на одній подорожі за кордон

Зміст

Українці можуть заощадити щонайменше 1050 гривень на одній подорожі за кордон

10 червня 2017 року між Україною та Європейським Союзом запроваджено безвізовий режим. Значною економією для бюджету українця, що виїздить за кордон, є візовий збір, який тепер не потрібно платити взагалі. Це приємна новина, адже сума збору згідно з поточним курсом становить приблизно 1050 гривень, що є значною цифрою в сучасних кризових умовах в економіці країни.

Які ж переваги безвізового режиму?

1. Не потрібно платити за візу. Це пряма та відчутна економія для багатьох туристів.

2. Не потрібно чекати оформлення візи – пряма економія часу. Також відсутні негативні емоції та ризик скасування подорожі в разі відмови в наданні візи. Формальності під час оформлення документів могли забрати від декількох днів до декількох тижнів. Людина повинна була в робочий час прийти в посольство, відпросившись із роботи, стати в чергу, заплатити за фотографії та проїзд. Останній був особливо відчутний для жителів регіонів, які перебувають далеко від дипломатичних представництв країн Європейського Союзу.

3. Пов'язана з попереднім пунктом неочевидна позитивна особливість: завдяки безвізу рішення про поїздку може бути прийняте спонтанно, буквально протягом години, що раніше було просто фізично неможливо. Досі закордонну подорож потрібно було планувати та готувати заздалегідь. Тепер громадяни України можуть спонтанно вирішити й поїхати до будь-якої країни Європейського Союзу.

4. Збільшується варіація поїздок та подорожей як щодо терміну (від двох-трьох днів до трьох місяців), мети візитів (від шопінгу вихідного дня чи концерту до навчальних програм у різних галузях), так і щодо країн (можливість у межах визначеного часу легко відвідати не одну, а декілька країн).

5. Подорожі громадянина України в Європейський Союз створюють серйозні передумови для розширення горизонтів і встановлення ділових контактів на рівні малого та середнього бізнесу.

Українці відомі своєю здатністю знаходити оригінальне рішення бізнес-задач, а також генерувати нові творчі проекти. Маючи доступ до території країн Європейського Союзу, вони можуть використовувати свої здібності, одночасно зміцнюючи економічні засади своєї держави.

6. Незважаючи на те, що безвізовий режим Україна – Євросоюз не дає права на довгострокове навчання для нерезидентів, до вказаного переліку слід додати дедалі більшу популярність короткострокових курсів лекцій, семінарів та навчальних екскурсій у найрізноманітніших сферах життя. Кожен громадянин України, маючи бажання або потребу, може відвідати будь-яку навчальну подію в будь-якій країні Європи без оформлення візи.

7. Збільшення пасажиропотоку між Україною та країнами Європейського Союзу вже нині приваблює нових гравців у сфері авіаційних, залізничних та автомобільних перевезень. Зокрема, азербайджанська авіакомпанія-лоукостер “Buta Aіrways” обрала базовим в Україні аеропорт «Жуляни». Сьогодні багато європейських авіакомпаній-перевізників демонструють зацікавленість в українському ринку, що, без сумніву, сприятиме поліпшенню якості надання послуг, створенню нових робочих місць, а також розбудові сучасної транспортної інфраструктури. Саме тому можна стверджувати, що набуття чинності угоди про безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом створило комфортні умови для громадян України у сфері туризму, культури та бізнесу, а також це є новим поштовхом для української економіки в розвитку транспорту та туризму.

Перелік держав – учасниць угоди

- 22 країни Європейського Союзу, що безпосередньо входять до Шенгенської зони:

Австрія, Бельгія, Німеччина, Греція, Данія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція та Естонія.

- 4 країни у складі ЄС, які не є частиною Шенгенської зони:

Болгарія, Хорватія, Кіпр та Румунія.

- 4 країни, які не входять до складу ЄС, але беруть участь у Шенгенській угоді:

Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Швейцарія.

Знайти вигідні білети – тут

Експрес

21.08.2017 13:03

Зміст