НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

“Наповнюйте серця світлом!”

Зміст

Глави українських Церков привітали всіх з прийдешнім святом

Наповнюйте серця світлом!

Предстоятелі побажали українцям Божого миру, радості, єдності, доброботу, веселих свят та щасливого і благословенного нового року.

Блаженнiший Патрiарх Святослав, Глава УГКЦ:

— Дорогі в Христі! Щоб гідно святкувати Різдво, ділімося з убогими — всякого виду бідності — тим багатством, яке ми, віруючі люди, посідаємо, насамперед духовними дарами, а відтак і матеріальними благами. Завітаймо з колядою до наших воїнів у місця їхнього перебування. Навідаймося до постраждалих від бойових дій, приймімо до свого серця біль убогого та потребуючого — так ми приймемо Христа із Пресвятою родиною, збагатимо наш дім, родину та суспільство невичерпними Божими скарбами, “яких ані міль не точить, ані злодії не викрадають” (Мт. 6, 19—20).

Дорогі браття і сестри, зі щирого серця бажаю кожному з вас справжньої радості дітей Божих, смачної куті, веселих свят Різдва Христового та щасливого, мирного і благословенного нового року!

Патрiарх Київський i всiєї Руси-України Святiший Фiларет, Глава УПЦ КП:

— Христос народився! Славімо Його! Кожного року ми, радіючи, святкуємо Різдво Христове. У ці радісні святкові дні подякуймо Господу нашому Ісусовi Христу за Його безмежну любов до нас, грішних, щоб Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами, мир, єдність українського народу і благоденство. Будемо керуватися у своєму житті правдою і любов'ю, які можуть привести нас до вічного блаженного життя. Нехай світлосяйне проміння Вифлеємської зірки осяює наші душі та серця світлом миру, любові і правди.

Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Макарій, Предстоятель УАПЦ:

— Господь на землю зійшов, щоб людина на Небо піднялася. Той, Кому немає переходу з місця на місце, всюди бо Він є присутній, сьогодні приходить народитися плоттю, щоб людину народити духом у життя вічне і зробити її спадкоємцем вічного Царства свого.

Нехай мир Божий, який потрібний нашій Україні та всім тим, хто живе на нашій українській землі, а також Боже благословення, перебувають з вами, вашими родинами, з кожною людиною, яка робить добро, та з нашою славною Україною. Радісних і щасливих свят!

Митрополит Київський i всiєї України Блаженнiший Онуфрiй, Предстоятель УПЦ:

— Усіх вас, дорогі брати і сестри, сердечно поздоровляю з великим мироспасительним Празником Різдва по плоті Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа. Бажаю всім здоров'я, спасіння і щастя. Нехай благодать радості, яку приніс на землю Син Божий, спочиває в наших смиренних серцях. Нехай радість, Божий мир і благовоління наповнюють наші сім'ї, нашу Українську державу й увесь Божий світ. Амінь.

Фото з архіву

„Експрес” № 1 (9669) 4 — 11 січня 2018 року

Зміст