НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Бенгальські вогники під парасольками

Зміст

Синоптики розповіли, якої погоди можна очікувати на Новий рік

Зима дивує теплом. Лише цього тижня стовпчики термометрів у Львові підіймалися до плюс дев'яти градусів! Можливо, хоч у новорічну ніч побачимо сніг, пощипуватиме морозець?

— 29 грудня на Львівщині зранку почнеться дощ, який у другій половині дня перейде в мокрий сніг, — повідомила Олена Смалюх, т.в.о. начальника відділу метеопрогнозу Львівського гідрометцентру. — 30 і 31 грудня опадів не очікуємо, але буде вітряно. Ніч з 29 на 30 буде відносно холодною — від 1 до 6 градусів морозу, удень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

Ніч на 31 ще буде холодною: в горах — до 4 градусів морозу, а на рівнині — близько нуля. Удень 31 грудня відчутно потепліє — до плюс шести градусів за Цельсієм, і можливий дощ.

А якою буде погода в новорічну ніч?

— У ніч з 31 грудня на 1 січня наш регіон перебуватиме під впливом теплих повітряних мас із заходу і південногозаходу Європи. Снігу не буде, а от невеликий дощ — цілком можливий. Температура в новорічну ніч і першого січня буде плюсовою. Ми навіть можемо наблизитися до температурного рекорду.

Тобто перший день нового року може стати найтеплішим?

— Так. Скажімо, максимальну температуру 1 січня ми зафіксували у 1959 році, тоді було + 6,8 градуса тепла. А найнижчу температуру 1-го січня ми зафіксували у 1997-му році, тоді стовпчики термометрів опустилися до 20,3 градуса морозу.

Юлія СКОРИК

„Експрес” № 95 (9656) 28 грудня 2017 — 4 січня 2018 року

Зміст