НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Злагоди, миру й добра всім нам!

Зміст

Відомі краяни вітають земляків із прийдешніми святами

За декілька днів розпочинається новий відлік часу нашого з вами життя. Побажання, якими ми обмінюємося в новому році, — не просто гарні слова, це — програма дій, вважають відомі люди Львова.

Злагоди, миру й добра всім нам!

Академік Iгор Юхновський, Герой України:

— Бажаю усім спокою, впевненості у своїх силах і гідності. Вірю, що в нас усе буде якнайкраще. Зичу львів'янам єдності! Мусимо разом пережити цей важкий час оборони. Також бажаю чистоти, щоб всі разом побороли проблему зі сміттям, навчилися його сортувати. Мрію, щоби Львів став найчистішим містом у світі! Щоб тут розвивалося власне виробництво, а ціни на товари були доступними. Зичу, щоб у Новому році львів'яни часто гуляли на свіжому повітрі, робили зарядку й були найздоровішими! Щастя і злагоди всім!

отець Ігор Бойко, доктор морального богослов'я, ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа (УГКЦ):

— З Новим роком і Різдвом Христовим! Хай кожен з нас відчує радість і любов, яку нам приносить Новонароджений Христос!

Володимир Одрехівський, скульптор, ректор Львівської національної академії мистецтв:

— З Новим роком, любі львів'яни! Зичу в 2018 році усім вам міцного здоров'я, безмежного щастя і любові. Бажаю наполегливої праці, нових звершень, глибокої духовності. І пам'ятайте, ми живемо в одному з найгарніших європейських міст. Тож шануймо архітектуру рідного краю, дбаймо про його благоустрій та культуру.

Юлія Ткач, чемпіонка світу, дворазова чемпіонка Європи з вільної боротьби:

— Бажаю всім міцного здоров'я, достатку, миру, спокою в кожному домі, у нашому рідному місті та в Україні. Бажаю, щоб цей рік приніс нам успіхи, любов, гарний настрій! Аби здійснилися задуми, мрії, а всі вершини легко підкорювалися. І, звісно ж, щоб у Новому році працювалося легко, а заробітки були високими.

Юрій Хвостенко, заслужений артист України, актор Національного театру імені Марії Заньковецької:

— Хай у Новому році всі будуть щасливими. Щоб усі побажання, які говоритимемо одне одному, здійснилися! Бажаю всім стати ще добрішими, щоб забулися всі образи й весь негатив, щоб у кожній родині запанувало взаєморозуміння! Веселих свят!

Юлія ГОЛОДРИГА, фото з архіву

„Експрес” № 95 (9656) 28 грудня 2017 — 4 січня 2018 року

Зміст