НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Усе буде класно, українці!

Зміст

Відомі люди в новорічну ніч піднімуть келихи за те, щоб нас всюди і в усьому супроводжував успіх

Уже зовсім скоро прощатимемося зі старим роком і зустрічатимемо новий — 2018-й. Коли келихи будуть наповнені шампанським, ми одне одному побажаємо тільки найкращого, а головне — щоб новий рік був успішнішим за попередній.

З Новим роком вітають українців і відомі люди.

Ніна Матвієнко, народна артистка України:

— Нехай 2018-й стане роком торжества добра над злом. Нехай наші душі будуть світлими, а помисли — чистими. Бажаю чоловікам — мужності, жінкам — терпіння, діточкам — тепла і батьківської турботи. Нехай Господь береже всіх нас.

Йожеф Сабо, колишній головний тренер “Динамо” і збірної України з футболу:

— Щастя вам і здоров'я! Дуже хочу, щоб у новому році наш футбол почав процвітати, щоб українські футбольні клуби дарували вам багато радості своїми виступами на євроарені, щоб після матчів збірної України у вас на обличчі була задоволена усмішка. Хочу, щоб футбол став для всіх ще одним джерелом гордості за те, що ми — українці!

Ігор Кондратюк, телеведучий, продюсер:

— З Новим роком, друзі! Бажаю вам здоров'я та оптимізму! А разом з ними з'явиться решта — робота, достаток. Також у новорічну ніч слід підняти келихи за мир в Україні, за повернення Криму, за відновлення східного кордону нашої держави. Бажаю, щоб у новому році влада не гралася з вогнем, а робила зрозумілі, чіткі кроки для майбутнього України. Зичу, аби наша держава, і ми разом з нею, рухалися лише у правильному напрямку.

Андрій Курков, письменник:

— Налаштовуйтеся на пошук лише позитивних новин, не сваріться через дрібнички, не шукайте ворогів. Любіть одне одного! Бажаю, щоб у житті кожного були близькі люди по духу. Бажаю вміння поважати інших і щоб усі поважали вас. Здоров'я, достатку, любові, щастя і приємних незапланованих зустрічей. А під час святкування згадайте давніх друзів, особливо тих, з якими довго не бачилися. Гарного настрою вам!

Ілля Кваша, чемпіон Європи, чемпіон світу зі стрибків у воду:

— Натхнення, удачі і здоров'я. Реалізації в новому році всіх планів. Дуже хочу, щоб українців всюди й у всьому супроводжував успіх.

Ахтем Сеїтаблаєв, режисер:

— Зустрічаю цей Новий рік з думкою про кожного воїна, волонтера, лікаря. Низький уклін усім тим, хто втримав Україну. Завдяки кому цей рік — наш. А побажати нам усім хочеться лише одного — миру. І сили нашому народу для перемоги.

Ірина ЛЬВОВА, Максим КАЧУРІВСЬКИЙ, Юлія ГОЛОДРИГА

„Експрес” № 95 (9656) 28 грудня 2017 — 4 січня 2018 року

Зміст