НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Дякую тобі, 2017-й!

Зміст

Чому напередодні 1 січня варто викинути з дому непотрібні речі, спекти багато печива та написати листа

Щоб зустрічати свято з радістю, а негаразди й розчарування залишити в минулому, проведіть останні дні цього року з максимальною користю. Як саме? Ділюся з вами своїм — дуже простим і дієвим — методом.

Дякую тобі, 2017-й!

1. Мотлох із хати, образи з голови

Уявіть собі, скільки зайвого ми назбирали в шафі за цей рік! Загляньте на кожну поличку й навіть під ліжко. Раптом туди закотилося те, що давно пора викинути?

Далі сядьте й подумайте, що цього року вас розчарувало найбільше. Запишіть усі ці образи на папері. Наприклад: мене образила сусідка; накричав начальник; друг не дотримав обіцянки і не приїхав у гості...

Коли складете список, то побачите, що кожне з цих речень написане в минулому часі. Так, неприємних ситуацій було чимало, але це — минуле! Дуже часто ми зберігаємо негативні емоції роками, а то й усе життя. Але чи варто? Викидайте образи з голови, звільніть місце для позитиву!

2. Киньмо собі виклик

Моя подруга Анастасія все життя боялась висоти. Панічно! А нещодавно чоловік подарував їй сертифікат на скелелазіння. Піднятися на висоту двадцять метрів, нехай зі страхуванням, — жахіття для неї! Настя до останку шукала відмовки. Та одного дня я почула від неї: “Я йду на скелелазіння. Вирішила, що найкращим завершенням цього року буде подолання власного страху”.

Чи не кожен із нас, мабуть, цьогоріч не зробив чогось, бо злякався. Не наважувалися попросити про більшу зарплату? Боялися признатись у своїх почуттях? А може, ще досі не запропонували коханій одружитися через страх почути негативну відповідь? То киньте собі виклик — і зробіть це!

3. Час пекти печиво

Складіть список людей, які цього року відіграли у вашому житті найбільшу роль. Адже те, ким ви є нині, залежить не тільки від вас, а й від оточення.

Кличте подруг із роботи, сестру з чоловіком, найкращого друга з новою дівчиною, батьків та нових знайомих, які за цей рік стали дуже близькими. Кличте їх на печиво! Бо з цими людьми захочеться згадати найкращі моменти і пережити їх знову.

4. Віддайте чуже, заберіть своє

Десь там на полиці вже декілька місяців припадає пилюкою книжка колеги, яку ви давно прочитали. А на кухні лежить харчовий контейнер сестри, який ви ніяк не повернете. Віддайте те, що позичали. Попросіть повернути, що заборгували вам. Допишіть свій проект, домалюйте картину — не залишайте незавершених справ!

5. Новорічний настрій, приходь

Поставте новорічний рингтон на телефоні, купіть найяскравіші прикраси та мандаринки. Для щастя не треба багато. Виберіть день, коли зможете під новорічні мелодії прикрасити ялинку з найближчими. Навіть щорічним розплутуванням гірлянд можна насолоджуватись!

6. Новий рік — новий щоденник

Звісно, розпланувати весь рік наперед неможливо. Але скласти список бажань та цілей, яких хочете досягнути, — легко.

На останній сторінці нового щоденника напишіть перелік умінь і навичок, які хочете опанувати, речей, які плануєте придбати, мрій, які просто ОБОВ'ЯЗКОВО мають здійснитись у новому році.

Скажімо, відвідати Париж — травень 2018 року, зробити ремонт — початок липня 2018 року. Тоді ви програмуєте свій мозок на обов'язкове виконання. А Всесвіт буде сприяти здійсненню мрій.

7. І напишіть листа

Коли твоя рука виводить на папері “Дякую тобі, 2017 рік, за...”, найбільше згадується добре. Хтось вступив до університету, хтось знайшов кохання, у когось народились діти, а дехто нарешті влаштувався на роботу мрії.

Напишіть листа цьому року. Подякуйте йому не тільки за найкращі моменти, а й за те, що хвилювало, турбувало чи засмучувало. Адже, погодьтесь, і це багато чого навчило вас.

Пишіть відверто. І коли через якийсь час вам захочеться згадати 2017-й, ви витягнете з потаємної кишеньки минулого цей лист, щоб ще раз подякувати.

Христина БІЛЯКОВСЬКА, фото Ярослава СТАНЧАКА

„Експрес” № 95 (9656) 28 грудня 2017 — 4 січня 2018 року

Зміст