НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Заява протесту

Зміст

Заява протесту

Редакції газет “Блискавка”, “Факт”, “Пост Поступ” і “Добрий лікар” вимушені заявити, що фінансова блокада незалежних ЗМІ, розпочата державою та створеним нею державним підприємством “Укрпошта”, яке з 15 жовтня неправомірно заблокувало розрахунки із виданнями за чинним договором, триває.

У зв'язку із цим десятки тисяч передплатників газет “Блискавка”, “Факт”, “Пост Поступ” та “Добрий лікар” цього тижня не отримають передплачені видання.

Наші редакції виконали свій обов'язок перед читачем, підготувавши до випуску у світ оригінал-макет газет. Ми передали його “Укрпошті” з дозволом здійснити випуск видань самостійно, на кошти читачів, що перебувають на рахунках цього підприємства.

Таким чином, саме ПАТ “Укрпошта” (відповідальні — Смілянський І.Ю., Ростов М.В.) з цього моменту несуть повну і неподільну відповідальність за доставку газет “Блискавка”, “Факт”, “Пост Поступ”, “Добрий лікар” десяткам тисяч передплатників.

Зі свого боку редакції газет “Блискавка”, “Факт”, “Пост Поступ” та “Добрий лікар” розцінюють дії держави як пряме перешкоджання професійній діяльності. Ми розуміємо, що ціль фінансової блокади — змусити нашого видавця змінити незалежну редакційну політику найпопулярнішої у країні газети, що видається українською мовою, — газети “Експрес”.

Незважаючи на завдані нам підступні удари, висловлюємо підтримку журналістам “Експресу” у їхньому протистоянні з діючою владою.

Вимагаємо від прем'єр-міністра України В. Гройсмана, міністра інфраструктури В. Омеляна негайно повернутися у правове поле і припинити використовувати держпідприємство як інструмент політичного тиску на незалежні видання.

Редакції газет “Факт”, “Блискавка”, “Пост Поступ”, “Добрий лікар”

„Експрес” № 94 (9643) 21 — 28 грудня 2017 року

Зміст