НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Диво неодмінно станеться

Зміст

Чи не найбільше в чудо вірять діти. І ось про що вони просять у листах до Святого Миколая

“А ти вже написала листа до Миколая?” — питаю свою п'ятирічну сестричку. Та із серйозним виразом обличчя відповідає: “Так! Отакооого!” і показує маленькими ручками розмір листа. Я, правду кажучи, трохи підглянула до того листа, і не тільки до нього. Хочете також зі мною? Тоді... тссс!

Диво неодмінно станеться

“Святий Миколаю, я знову була дуже чемна, — пише восьмирічна Анастасія. — За увесь рік мама сварила мене тільки один раз! Принеси мені, будь ласка, новенькі санки, ляльку-чаклунку й маленького братика. Якщо в сумці немає місця, то ляльку виклади. А ще — цукерок для мене і брата. Мені пакунок більший, я старша”.

“Мене звати Аліса, мені сім років. Я навчаюся у другому класі. Хочу попросити тебе, щоб закінчилася війна. Від неї страждають усі. Я дуже вірю в тебе й чекаю відповідь”.

“Миколаю, принеси мені, будь ласка, велосипед. Якщо дорого — то телефон, якщо дорого — то морський бій, якщо дорого — то розмальовку, якщо дорого — то кульку. Якщо і це дорого, то краще нічого, аніж прутика”, — звертається до святого Антон, 7 років.

“Дорогий Миколаю, чесно, я був трохи нечемний, але я більше так не буду. Дуже прошу, коли йтимеш, то подзвони у дзвіночок, дуже хочу на тебе подивитись. Мені 8 років, а я ніколи ще тебе не бачив!” — пише Михайлик.

“Добрий вечір, Святий Миколаю! Мене звати Діана. Мені 9 років. Живемо з мамою самі. Батька ніколи не бачила й нічим він нам не допомагає. Але ти все знаєш. Бачиш, як мама часто хворіє? Кожного року на операцію їздимо. Але мама каже, що в нас все буде добре. Тому найбільше прошу здоров'я для неї. Дякую!”

“Слава Ісусу Христу. Мене звати Ліля. Я навчаюсь у дев'ятому класі, щороку отримую похвальний лист. На жаль, мій батько помер, коли мені було 10 років. Моя мамуся працює на двох роботах. Допоможи їй купити мені сучасний телефон або ноутбук”.

“Добрий вечір, Святий Миколаю! Мене звати Богдан, мені 9 років. Я вдячний за всі подарунки, що ти мені раніше дарував, а в цьому році я хочу, щоб всі діти з важкими хворобами виздоровіли”.

“Доброго дня, шановний святий Миколаю! Я дуже вірю в тебе, і прошу, поверни мені татка, хай він повернеться з війни. Я знаю, що він живий, я кожного дня благаю Господа вберегти його, мама каже, що він пропав безвісти, але я вірю, знаю, що він повернеться. Прошу тебе, захисти його, де б він не був. Прошу тебе, благаю, допоможи йому”, — пише Віталик, 8 років.

“Нещодавно мого однокласника Володю збило авто, тепер він у лікарні. Допоможи, будь ласка, щоб він швидше одужав і повернувся додому, до школи! Це буде найкращим подарунком для всього нашого третього класу! Усі молимося за нього”, — пише Вероніка.

“Миколаю, я завжди прошу в тебе подарунки, але цього року хочу 100 тисяч доларів. Щоб купити мамі також дуже багато подарунків. Можу взяти гроші в банку. Ти тільки напиши, куди йти”, — просить Олежик, 10 років.

...А ви вже написали листа Миколаю? Адже, якщо вірити в диво, воно обов'язково здійсниться. І не має значення, скільки вам років!

Христина БІЛЯКОВСЬКА, фото з архіву

„Експрес” № 92 (9629) 14 — 21 грудня 2017 року

Зміст