НОВОВОЛИНСЬК У ФОТОГРАФІЯХ
Контактний телефон: ...

Шуба, що зганьбила Президента і генпрокурора

Зміст

Ірина Луценко публічно похвалилась дорогим елітним хутром. Ох і даремно!

До Київського національного академічного театру оперети жінка прибула попід руку зі своїм чоловіком. А вбрання — за останнім писком моди — довга легка чорна шубка.

І хто б на це звернув увагу, не будь Ірина Луценко — увага — не просто народним депутатом, а Представницею Президента у Верховній Раді. Ще й дружиною, на хвилиночку, самого генерального прокурора, який каже, що бореться в Україні щосили з таким спрутом, як корупція!

Саме від результатів його боротьби залежить, чи дадуть нам черговий кредит МВФ та інші світові фінансові інституції на підтримку економіки. То чи не підірве Ірина Луценко цією норковою шубкою хитку довіру до України як держави, у якій ідуть серйозні демократичні перетворення, зокрема й очищення влади?

Нам стало дивно, що пані Луценко не розуміє таких простих речей. А тому спершу навіть засумнівались: може, ця шубка — зі штучного хутра?

“Що ви! Це — “вельветова” норка, навіть на фото помітно, особливо на пояску, — розвіяв сумніви стиліст Андрій Решетников. — Зазвичай для неї використовують матеріал “блек Нафа” — чорну норку північноамериканського походження, реалізовану на аукціоні NAFA в Торонто. Лімітована і дорога серія, а шиють із неї переважно прості моделі шубок і жакетів, вони мають дуже елегантний вигляд. На ринках таку річ не купиш. Її слід шукати у брендових дизайнерів”.

Дуже схожа модель продається на одному з американських порталів елітного одягу за 25 тисяч доларів. Є шубки з такого матеріалу і в Dolce & Gabbana та Versace.

То чи справді пасує політикові найвищого рангу цей предмет гардероба? Та ще й такому, що йде отримувати відзнаку ”Жінки ІІІ тисячоліття”?

“Для високопосадовців немає чітких заборон у дрес-коді, але є рекомендації, — пояснює Анатолій Фаустов, консультант із ділового етикету. — Хоча пані Луценко прийшла на світський захід увечері, держслужбовець залишається держслужбовцем завжди. До слова, перша “ділова” модниця Європи, дружина президента Франції Бріджит Макрон, та жінки з британської королівської родини носять елегантні пальта, а не натуральні шуби”.

Народна депутатка Світлана Заліщук написала з цього приводу в соцмережі короткий, але в'їдливий пост: ”Дуже б хотілося, щоби жінки ІІІ тисячоліття принаймні залишили шуби з убитих тварин у ІІ тисячолітті”.

Її репліку підтримали та поширили кількасот користувачів мережі. Сама ж Світлана, коли ми попросили її пояснити своє невдоволення одягом Ірини Луценко, сказала: “Мені соромно за деяких наших людей, які обіймають високі посади, але не розуміють, що роблять дурниці. Чоловіки-депутати в крокодилячих мештах і жінки в хутрі виглядають дико в очах цивілізованого світу. Це просто несмак і бажання мати дорогий вигляд, підкреслюючи свій статус у такий от незграбний спосіб. Прогресивний світ бореться проти жорстокого поводження з тваринами, публічні особи — від політиків до зірок екрана — масово відмовляються від хутра і шкіри в одязі та в предметах інтер'єру, закликаючи простих людей робити так само. І в той самий час “жінка ІІІ тисячоліття” не може відмовитись від уподобань первісних людей, які вимушені були носити шкури тварин. Вам не здається, що це сумно?

А ще, вважаю, в Україні є чимало інших жінок, які мислять і працюють більш прогресивно, а тому заслуговують на таку премію більше — письменниці, художниці, військові, волонтерки... Логіка журі мене здивувала. Чому Ірина Луценко? Ще й у такому незграбному наряді”.

А й справді, чи пасує дружині генерального прокурора, який оголосив курс на боротьбу з корупцією в розграбованій державі, вихвалятися дорожезним одягом?

Нам відповідь на це запитання очевидна. А їм, підозрюємо, ні.

Ірина ЛЬВОВА

„Експрес” № 86 (9587) 23 — 30 листопада 2017 року

Зміст