Новини і автомобілі

Дата і час:

Nissan тестує новий Murano 2025 року

Зміст

Nissan тестує новий Murano 2025 року

Тестовий прототип Nissan Murano

Шпигуни помітили закамуфльований тестовий прототип нового Nissan Murano під час випробувань в Мічигані. Попри камуфляж, помітно, що новинка матиме елементи дизайну, подібні до Ariya та Kicks.

На шпигунських знімках Carscoops помітно, що модель втратила решітку радіатора V-motion й отримає нову з горизонтальними смугами, які плавно поєднані з оптикою. Подібне рішення дебютувало на новому Kicks.

Проте фари виконано у стилі електричного Ariya, які, ймовірно, поєднані між собою тонкою світловою смугою. Окрім цього, подібно до електричного родича, Murano має обтічний кузов з чітко окресленою лінією даху та новими бічними дзеркалами.

Тепер кросовер матиме стильний та сучасний салон, з новими окремим дисплеями мультимедіа та цифрової панелі приладів й вентиляційними отворами, схожими на ті, що має Ariya. Ймовірно, інформаційно-розважальна система авто матиме вбудований Google.

Експерти припускають, що в основі новинки лежатиме платформа Nissan D, на базі якої заснована поточна версія кросовера, а також Pathfinder та Infiniti QX60. Також відомо, що новий Nissan Murano отримає рядний чотирициліндровий двигун з турбонаддувом. За чутками, презентують кросовер в кінці року.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

24 травня, 18:35, 2024

Зміст