Новини і автомобілі

Дата і час:

Renault представила концепцію автономних мобільних послуг "U1st Vision"

Зміст

Renault представила концепцію автономних мобільних послуг U1st Vision 1

Платформа U1st Vision

Як повідомляє французький автовиробник, концепція «U1st Vision» створена, аби відмовитись від «послуг мобільності» й перейти до «послуг, які є мобільними».

Renault спільно з Software Republique та 22 іншими компаніями створили автономну модульну платформу, яка повинна запропонувати громадянам легкий доступ до різноманітних послуг, таких як: охорона здоров'я, цивільна підтримка самообслуговування, ремонт велосипедів, послуги з перероблення електротоварів, тощо.

Таким чином, інноваційна платформа Renault допоможе державним органам та приватним постачальникам надавати послуги безконтактно. Концепт-кар має так звані «модулі», які можна налаштувати під виконання різноманітних задач.

Renault заявила, що концепт з модулем охорони здоров'я (“health pop-up”), вже успішно був застосований. Він має 21 медичний параметр, включаючи 12 інновацій, одним із яких є аватар на основі штучного інтелекту.

Платформа може надавати громадянам профілактику, моніторинг та діагностику захворювання й проводити відео консультацію з мед.працівниками, де б вони не були. Мета концепції полягає в тому, аби переосмислити процедуру надання медичних послуг.

Renault представила концепцію автономних мобільних послуг U1st Vision 2

Французький автовиробник планує робити це, використовуючи переваги нових можливостей, які дозволяють безперервно вимірювати показники здоров'я за допомогою різних пристроїв, забезпечуючи при цьому конфіденційність даних пацієнтів. Окрім медицини, U1st Vision здатна виконувати будь-які інші задачі, тому за задумом Renault, стане чудовим активом для постачальників послуг.

Концепт-кар буде представлений на широкий загал з 22 по 25 травня на виставці VivaTech. Стенд з платформою буде доповнений елементами віртуальної реальності, тому відвідувачі зможуть взаємодіяти з ним.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

23 травня, 15:17, 2024

Зміст