Новини і автомобілі

Дата і час:

Водій Ford лежав на задньому сидінні, поки його пікапом керував адаптивний круїз-контроль

Зміст

Водій Ford лежав на задньому сидінні, поки його пікапом керував адаптивний круїз-контроль 1

Власник авто на задньому сидінні, поки його пікап продовжує рух зі швидкість 130 км/год

Він переліз на задній ряд сидінь прямо на ходу, фактично, не залишивши нікого за кермом. Наразі жодна система автономного водіння не передбачає повну відсутність водія, а тому, окрім себе, власник пікапа наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

Водій Ford поділився власною витівкою в Instagram. Він підписав пост «F-450 їде сам». Однак, коли автор отримав шквал критики на свою адресу в коментарях, він видалив відео. Варто зазначити, що критика була цілком доцільною, адже Ford F-450 не пропонується з системою автономного водіння 2-го рівня, BlueCruise.

Виконуючи цей “трюк” водій, фактично, покладав керування на поєднання систем адаптивного круїз-контролю й утримання у смузі руху. На відео помітно, що авто рухалось зі швидкістю 80 миль/год, що еквівалентно 129 км/год.

Автор поклав на кермо декілька подушок, аби змусити систему утримання у смузі “повірити”, що руки водія на кермі. Такі дії є дуже небезпечними й хто зна, чим би могла завершитись ця поїздка, якби системи дали збій. Скоріш за все, пасажири ніяк би не встигли зреагувати.

Водій Ford лежав на задньому сидінні, поки його пікапом керував адаптивний круїз-контроль 2

Якби автомобіль було обладнано BlueCruise, система б виявила відсутність водія і виконала зупинку, адже розрахована на те, що людина за кермом все одно буде стежити за дорожньою обстановкою.

Натомість системи адаптивного круїз-контролю та утримання у смузі руху не призначені для того, щоб повністю переймати зобов'язання водія. Саме тому, власнику цього пікапа вдалось виконати цей безглуздий вчинок.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

18 травня, 19:39, 2024

Зміст