Новини і автомобілі

Дата і час:

Оголошено вартість нового Kia Sorento Hybrid

Зміст

Оголошено вартість нового Kia Sorento Hybrid 1

Kia Sorento 2025

Нещодавно Kia презентувала оновлений кросовер Sorento. Новинка отримала зміни в дизайні екстер'єру та інтер'єру, проте використовує ту саму гібридну силову установку.

Як повідомив Carscoops, на ринку США Sorento Hybrid доступний у трьох версіях: EX FWD, EX AWD і SX Prestige AWD. Kia також заявила, що незабаром доповнить лінійку версією PHEV.

Оголошено вартість нового Kia Sorento Hybrid 2

Базове оснащення EX торік мало вартість з 36690 доларів, однак оновлена модель починається вже з позначки $38690. Повнопривідна версія EX подорожчала на 1500 і тепер має вартість в 40490 доларів.

Флагманська комплектація SX-Prestige доступна за ціною в 46890 доларів, тоді як торік, відповідне оснащення називалось SX-P й мало вартість від $42490. Топове виконання відрізняється від моделей початкового рівня замшевою оббивкою стелі, вентильованими сидіннями та кращою інформаційно-розважальною системою.

Оголошено вартість нового Kia Sorento Hybrid 3

Ємність батареї становить 1,5 кВт-год, а потужність ДВЗ разом з електромотором – 227 к.с. й 350 Нм крутного моменту. Силова установка працює в парі зі шестиступеневим “автоматом”. Фактично, це та сама гібридна установка, що була встановлена на попередній моделі Sorento Hybrid.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

15 травня, 16:00, 2024

Зміст