Новини і автомобілі

Дата і час:

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва

Зміст

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 1

Нещодавно Chevrolet оголосила, що припинить виробництво седана Malibu

Майже щороку автовиробники презентують нові та оновлені версії авто, через що їм доводиться знімати з конвеєра деякі існуючі моделі. Вже відомо, що цього року буде припинено виробництво незвично великої кількості автомобілів.

Річ у тім, що більшість автовиробників виконують свої плани з електрифікації власних модельних рядів. Через це деякі культові авто з ДВЗ припинять існування. Звісно, це не означає їх остаточну “смерть”, адже вони можуть бути відновлені в майбутньому.

Ford Edge та Ford Escape

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 2

Перша генерація Ford Edge була презентована в 2007 році. За 17 років виробництва, продажі кросовера майже щороку перевищували позначку в 100000 одиниць. Проте, у квітні Ford припинив виробництво моделі.

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 3

Водночас американський брат Kuga – Ford Escape, залишить конвеєр у 2025 році, разом з хетчбеком Focus. В якості його заміни американський автовиробник презентує новий електромобіль, подробиць про який наразі обмаль.

Jeep Cherokee та Jeep Renegade

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 4

На початку цього року у США припинили виробництво вже культового кросовера Jeep Cherokee. Однак, попри те, що середньорозмірну модель зняли з конвеєра, семимісний Grand Cherokee все ще продовжує існувати.

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 5

Також, цей модельний рік стане останнім для бюджетного Renegade. Його виробництво вже припинили й тепер найдешевшою моделлю в лінійці Jeep стане дещо більший кросовер Compass.

Kia Rio

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 6

Як повідомляє Automotive News , один із найдоступніших автомобілів корейського автовиробника припинить своє існування вже в цьому році. Яка модель прийде йому на заміну наразі невідомо.

Mini Clubman

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 7

Mini презентувала прощальну версію універсала Clubman під назвою Final Edition. На відміну від інших Mini, Clubman не отримає електричного наступника.

Subaru Legacy

Автомобілі, які незабаром знімуть з виробництва 8

Відомо, що 2025 рік стане фінальним для Subaru Legacy. Японський автовиробник. Седан має вже 6 генерацій, а з моменту його дебюту в 1989 році було продано понад 1,3 мільйона екземплярів. Водночас виробництво Outback, побудованого на тій же платформі що й Legacy, продовжиться.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

12 травня, 16:50, 2024

Зміст