Новини і автомобілі

Дата і час:

У китайських Chery Omoda 5 на ходу відпадає задня вісь: що робить виробник

Зміст

У китайських Chery Omoda 5 на ходу відпадає задня вісь: що робить виробник 1

ФОТО: Facebook Stephanie

Китайський автовиробник виявив дефект вузлів задньої осі на кросовері Omoda 5 в Малайзії. Тепер компанія змушена відкликати близько 600 автомобілів.

Мережею вже ширяться фото кросовера зі зламаним заднім важелем підвіски. На них помітно, що поломка застала власницю кросовера під час руху, перетворивши її Omoda 5 в некерований транспортний засіб. На щастя, їй вдалось уникнути серйозного ДТП, адже авто рухалось з низькою швидкістю.

Повідомляється, що після поломки власниця оперативно зв'язалася з Chery. Вона отримала відповідь, що компанія дослідить і знайде рішення за неї. Як виявилось, причиною поломки став неякісно приварений важіль.

У китайських Chery Omoda 5 на ходу відпадає задня вісь: що робить виробник 2

Chery виявила, що на виробництві постачальника вузлів підвіски була проведена заміна зношеного наконечника автоматизованого зварювального апарата на новий, проте обладнання не було відкалібровано повторно, і як наслідок – зварні шви виявились ненадійними.

Попри те, що Chery знадобилось всього декілька днів, аби знайти проблему та її рішення, Департамент автомобільного транспорту Малайзії швидко оголосив про відкликання 600 Omoda 5 у країні. Автовиробник повідомив, що відкликає всі екземпляри Omoda 5, вироблені в період з 14 серпня по 17 серпня 2023 року. Проте, Chery вважає, що лише 60 авто з 600 мають потенційну проблему.

У китайських Chery Omoda 5 на ходу відпадає задня вісь: що робить виробник 3

Повідомляється, що автовиробник вже повідомив власникам про проблему. Однак, наразі невідомо, чи мають інші Chery Omoda 5, які продавались за межами Малайзії, подібний дефект задньої підвіски.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

10 травня, 14:21 2024

Зміст