Новини і автомобілі

Дата і час:

Seat готує електромобіль вартістю від 20 тисяч євро

Зміст

Seat готує електромобіль вартістю від 20 тисяч євро 1

Очільник компанії Уейн Гріффітс оголосив про намір бренду Seat створити доступний електромобіль, який позиціонуватиметься нижче Cupra

Таким чином, він поклав край спекуляціям, щодо майбутнього Seat, як автовиробника.

За слова Гріффітса, група Seat зосереджена на популяризації бренду Cupra, оскільки він приносить більший прибуток, однак, знову зосередить свою увагу на Seat, коли електрифікація матиме значно меншу собівартість.

Він натякнув, що наразі створення електромобіля бюджетного рівня не є прибутковим й попит на нього низький. «Мій пріоритет — прибутковість», - сказав очільник Seat. Торік Seat SA отримала 625 мільйонів євро прибутку. Половину заробітку компанія отримала завдяки Cupra. Бренд допоміг підвищити її рентабельність на 4,4% й займає близько 50% від загального показника продажів.

Seat готує електромобіль вартістю від 20 тисяч євро 2

Також Уейн Гріффітс заявив, що інвестиція в оновлення Ibiza та Arona була важливим кроком, аби довести, що компанія не має наміру “вбивати” Seat як автовиробника. «Cupra та Seat житимуть разом принаймні наступні п'ять років і житимуть у повній гармонії, оскільки вони не заважатимуть одна одній», - додав він.

За його словами, Cupra буде позиціонуватись вище масового ринку, проте не в преміум сегменті. Саме через це, Cupra не випустить модель вартістю 20000 євро. Початковою моделлю в лінійці Cupra стане Raval, який компанія презентує незабаром.

Seat готує електромобіль вартістю від 20 тисяч євро 3

Новинка, фактично, є сестринською моделлю Volkswagen ID.2 й матиме цінник від 25000 до 30000 євро. Відомо, що інженери Cupra очолюють розробку ID.2, Raval та Skoda Epiq й з 2026 року виготовлятиме ці моделі на заводі в Марторелі.

Volkswagen Group інвестувала в це виробництво 10 мільярдів євро. Згідно з плану компанії, планується створення нового автозаводу в Валенсії. Гріффітс заявив, що такі дії материнської компанії показують її прихильність до Seat SA.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

10 травня, 11:00, 2024

Зміст