Новини і автомобілі

Дата і час:

Український дизайнер показав приголомшливий концепт-кар Leleka

Зміст

Український дизайнер показав приголомшливий концепт-кар Leleka 1

ФОТО: Ілюстрація Романа Прядко

Автор проєктів нових концепцій "Запорожців" та "Славути" Роман Прядко запропонував абсолютно новий бренд шикарного автомобіля під брендом Leleka.

Український дизайнер Роман Прядко показав власне бачення преміального українського автомобіля. Для цього він навіть створив власний бренд – Leleka. Також розроблено логотип цієї марки та першу модель в стилі “Гран туризмо”.

В якості першої моделі власного бренду Роман створив преміум-кар Leleka GTS Concept 2025. Це великий ліфтбек в стилі Porsche Panamera, який має всі елементи сучасних авто – спортивний видовжений силует кузова, світлодіодна оптика з оригінальним “світловим підписом”, задня світлова стрічка, величезні стильні колісні диски. Також детально намальований логотип та розроблений шрифт написання бренду.

Український дизайнер показав приголомшливий концепт-кар Leleka 2

Оскільки в автомобілі є решітка радіатора та пара вихлопних труб, то варто припустити, що Leleka GTS – не електромобіль. В ньому напевно передбачено двигун внутрішнього згоряння чи гібридний привід з ДВЗ та електромотором. Жодних ілюстрацій інтер'єру дизайнер поки не представив.

Варто відзначити, що Роман Прядко показує лише власне явлення про можливий дизайн українських автомобілів, жодного відношення до виробництва на будь-яких заводах вони не мають.

Сергій Матусяк

Auto.24tv.ua

10 травня, 12:15, 2024

Зміст