Новини і автомобілі

Дата і час:

Skoda анонсує високопродуктивну версію Enyaq RS Race

Зміст

Skoda анонсує високопродуктивну версію Enyaq RS Race 1

Концепція Skoda Enyaq RS Race / Skoda

Чеський автовиробник поділився подробицями про майбутній "заряджений" електромобіль. Розробкою версії для перегонів займається підрозділ Skoda Motorsport.

Повідомляється, що високопродуктивна версія повинна мати ДНК автоспорту в серійному авто. Авто відрізнятиметься розширеним шасі та заниженим кліренсом.

З міркувань аеродинамічної ефективності модель оснастять антикрилами, дифузором та новими бамперами. Всередині встановлять каркас безпеки для жорсткості кузова.

Skoda анонсує високопродуктивну версію Enyaq RS Race 2

Відомо, що Enyaq RS Race буде лише два сидіння, як у гоночних автомобілів, а окремі деталі будуть полегшені або замінені на нові з композитних матеріалів. Ймовірно, декілька частин інтер'єру взагалі зникнуть, аби зробити автомобіль легшим.

Електромобіль отримає нову трансмісію, а от двигуни та батарея залишаться стандартними від серійного Enyaq RS Coupe. Міхал Грабанек, керівник Skoda Motorsport, сказав: “Skoda Motorsport розробила свій перший повністю електричний автомобіль у 2021 році. Ми багато чого навчилися, але я думаю, що зараз саме час використати наш досвід.”

Він також додав: “Ми створюємо унікальну концепцію Enyaq RS Race, яка продемонструє, як ми можемо перенести ДНК автоспорту на серійні автомобілі, одночасно працюючи над майбутнім”.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

2 травня 2024, 16:39

Зміст