Новини і автомобілі

Дата і час:

4 автовиробники мають намір врятувати Fisker

Зміст

4 автовиробники мають намір врятувати Fisker 1

Fisker Ocean / Fisker

Fisker опинилась за крок до банкрутства. Після невдалих переговорів з Nissan, керівництво компанії швидко знизила ціни на лінійку позашляховика Ocean, аби звільнити склад вже наявних автомобілів та покрити борги завдяки прибутку.

Однак, як повідомляє Business Insider, генеральний директор Хенрік Фіскер шукає способи врятувати компанію й здається, вже знайшов рішення. Повідомляється, що минулого тижня він провів велику зустріч зі співробітниками компанії й повідомив їй, що 4 автовиробники зацікавлені у придбанні частки компанії.

«У нас дійсно є чотири автомобільні компанії, які підписали NDA. Однак їм, очевидно, потрібен час, щоб досягти певної старанності» - сказав Фіскер своїм співробітникам під час зустрічі.

4 автовиробники мають намір врятувати Fisker 2

Які саме компанії мають намір придбати акції Fisker, не повідомляється. Проте відомо, що Nissan точно не буде однією з них, адже переговори про угоду на суму близько 400 мільйонів доларів остаточно зірвались.

4 автовиробники мають намір врятувати Fisker 3

Подейкують, що Хенрік Фіскер особисто заявив працівникам, що вже відмовив одній компанії, бо та пропозиція була “недостатньою”. Попри це, інтерес з боку Nissan залишається невизначеним, адже обидві компанії не робили жодних офіційних заяв.

Очікується, що доля Fisker вирішиться в найближчі кілька тижнів й незабаром ми зможемо дізнатись чи залишиться автовиробник на плаву, чи все ж його застане банкрутство.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

30 квітня 2024, 19:05

Зміст