Новини і автомобілі

Дата і час:

5 цікавих спортивних автомобілів майбутнього, які незабаром дебютують

Зміст

5 цікавих спортивних автомобілів майбутнього, які незабаром дебютують 1

Прототип Porshe 911 Hybrid / Motor1

Найближчим часом на ринку дебютують нові спорткари, які стануть квінтесенцією сучасних технологій та продуктивності. Деякі з них матимуть понад 1000 к.с.

Експерти з сайту Motor1 склали перелік 30 спортивних автомобілів майбутнього, на які варто чекати. Ми обрали 5 найцікавіших новинок серед них.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio EV

Італійський автовиробник, в рамках глобального плану переходу на виробництво автомобілів з нульовим рівнем викидів, планує представити електричну генерацію седана Giulia.

5 цікавих спортивних автомобілів майбутнього, які незабаром дебютують 2

У розсекречених звітах компанії повідомляється, що продуктивна версія Quadrifoglio EV матиме потужність в понад 1000 к.с., а також матиме варіант в кузові фастбек. Автомобіль надійде у продаж в 2025 році.

Електричний суперкар від Audi

5 цікавих спортивних автомобілів майбутнього, які незабаром дебютують 3

Нещодавно Audi випустила останній екземпляр моделі R8, а також оголосила, що припиняє виробництво меншого купе TT. Проте, керівництво компанії підтвердило, що вже готує електричного наступника моделей. Дата дебюту поки невідома. Ймовірно, новинка від Audi побачить світ не раніше 2026 року.

Hyundai Ioniq 6 N

5 цікавих спортивних автомобілів майбутнього, які незабаром дебютують 4

Hyundai має намір представити високопродуктивну версію свого масового електромобіля. Нещодавно компанія представила Ioniq 5 N, вартість якого починається з 67295 доларів, а тепер стало відомо, що Ioniq 6 N також дебютує в 2024 році, як модель 2025 року.

Porsche 911 Hybrid

На відміну від деяких автомобільних виробників, Porsche не поспішає презентувати повністю електричну версію свого культового 911-го. Однак, глобальний тренд з гібридизації не оминув і його. Цього літа в продаж надійде довгоочікуваний Porshe 911 Hybrid.

5 цікавих спортивних автомобілів майбутнього, які незабаром дебютують 5

Новинка матиме 700 кінських сил. Німецький автовиробник описує його, як «ультраспортивний гібрид». Відомо, що гібридна установка збільшить вагу спорткара несуттєво: приріст має бути приблизно в 100 кг.

Tesla Roadster

Новий Tesla Roadster другого покоління мав надійти у продаж ще у 2020 році, однак цього не сталося. Тоді, генеральний директор Tesla, Ілон Маск заявив, що авто з'явиться на початку 2022 року, проте і цей прогноз не справдився.

5 цікавих спортивних автомобілів майбутнього, які незабаром дебютують 6

Наразі думки експертів з приводу дебюту Roadster вже цього року розділились. Дехто вважає, що через нарощування виробництва Cybertruck, компанія знову відкладе запровадження нової моделі, тоді як Tesla продовжує наполягати, шо світ побачить серійну модель ближче до кінця цього року.

Американський автовиробник обіцяє, що модель матиме шалену динаміку й зможе розігнатись до 100 км/год трохи більше, ніж за одну секунду та матиме максимальну швидкість в 400 км/год.

Данило Северенчук

Auto.24tv.ua

26 квітня 2024, 12:06

Зміст