Новини і автомобілі

Дата і час:

Toyota показала два електричних кросовера для Китаю, які можуть з'явитись в Україні

Зміст

Toyota показала два електричних кросовера для Китаю, які можуть з'явитись в Україні 1

Toyota bZ3C розроблена у партнерстві з китайськими партнерами BYD і FAW / Фото: Toyota

Японський виробник автомобілів ще не оголосив детальну інформацію про жодну з моделей, але вже націлився продавати обидва BEV в Китаї за якихось 10-12 місяців.

Торік Toyota попередньо представила ці два електричні позашляховики bZ Sport Cross Concept і bZ FlexSpace Concept. При цьому bZ3C був розроблений разом з BYD і FAW, а bZ3X – за допомогою Guangzhou Automobile Group. Оскільки в Україні досить популярні електромобілі світових брендів з Китаю, є велика ймовірність, що невдовзі ці два авто з'являться і у нас на ринку, стараннями “сірих” дилерів.

Наразі ці дві японсько-китайські електричні моделі Toyota отримали остаточну назву bZ3C і bZ3X та дебютували на Пекінському автосалоні Auto China 2024. Toyota має намір продавати обидва на китайському ринку з наступного року.

Прем'єри на автосалоні оголошені без деталізації характеристик – ні щодо їх електричних силових агрегатів, ні акумуляторних батарей. Цінник також попередньо не озвучується.

Toyota показала два електричних кросовера для Китаю, які можуть з'явитись в Україні 2

Toyota показала два електричних кросовера для Китаю, які можуть з'явитись в Україні 3

У салоні bZ3C домінує масивний центральний інформаційно-розважальний дисплей у центрі приладової панелі, що притаманно більшості BEV. Загалом салон має простий і мінімалістичний дизайн.

Салон bZ3X здається набагато просторішим, ніж у його брата bZ3C. Тут також великий інформаційно-розважальний дисплей. Впадають в око двоспицеве кермо, цифровий блок вимірювальних приладів і дві бездротові зарядні панелі для телефонів. Також було встановлено широкий панорамний скляний дах.

Toyota показала два електричних кросовера для Китаю, які можуть з'явитись в Україні 4

Toyota показала два електричних кросовера для Китаю, які можуть з'явитись в Україні 5

Toyota показала два електричних кросовера для Китаю, які можуть з'явитись в Україні 6

Обидва електромобілі мають знайомі риси та схожі на новий Prius. bZ3C отримав кросоверну форму відповідно до концепції «перезавантаження». Хоча bZ3X більше схожий на позашляховик, ніж його побратим, і насправді має силует Fortuner, якщо дивитися на нього під певними кутами. Це також обіцяє великий внутрішній простір.

Серед найяскравіших зовнішніх елементів — гострі світлодіодні денні ходові вогні та одинарний світлодіодний задній ліхтар. Розробники похвалилися, що обидві моделі "оснащені найновішими системами допомоги водієві".

Валентин Ожго

Auto.24tv.ua

25 квітня 2024, 16:50

Зміст