Новини і автомобілі

Дата і час:

Поліція пересідає на на електровелосипеди, щоб ловити порушників на... електровелосипедах

Зміст

Поліція пересідає на на електровелосипеди, щоб ловити порушників на... електровелосипедах 1

Велопатрулі вирушають на відведені ділянки чергування у людних місцях / Фото: American Bike Patrol Services

Оскільки наздогнати електровелосипедистів на автомобілі практично неможливо, то правоохоронні органи все частіше використовують електричні велосипеди, які у багатьох випадках ефективніші.

У багатьох американських штатах уже законодавчо заборонено рух електровелосипедів велодоріжками. Там пріоритет тільки за педально-мускульними роверами. А ось акумуляторні велосипеди прирівняли до транспортних засобів, їм належить їхати тільки вуличною мережею та дорогами загального користування.

Кінна поліція для переслідування водіїв електровелосипедів, які порушують ПДР, бажаних результатів не дала. Тому дедалі більше поліцейських почали використовувати педальні електробайки. Про це, зокрема, розповідає відповідна American Bike Patrol Services.

Поліція пересідає на на електровелосипеди, щоб ловити порушників на... електровелосипедах 2

Департамент поліції Лос-Анджелеса додає електровелосипеди до свого транспортного парку. Фото: bicycleretailer.com

Досвід округу Уошо в Неваді, на північ від озера Тахо, показав доцільність такого нововведення. Проблема полягала в тому, де саме і як їздять водії електровелосипедів. Там також прийнято заборону електричним велосипедам використовувати велосипедні доріжки, відправивши їх на автомобільні смуги руху.

Офіс шерифа придбав шість нових електровелосипедів Recon Power для контролю за дотриманням правил дорожнього руху, в т.ч. за дотриманням закону про заборону використання електровелосипедів велосипедними доріжками

У Фресно, штат Каліфорнія, діє потужна програма патрулювання велосипедами, у рамках якої багато поліцейських їздить на електричних велосипедах BULLS. Це модель, яка також виявилася популярною у поліції Лос-Анджелеса.

Поліція пересідає на на електровелосипеди, щоб ловити порушників на... електровелосипедах 3

Погодьтеся, такою доріжкою та ще й по східцях за злодюжкою на патрульній автівці не проїдеш, а ось електровелосипедом – запросто. Фото: cdn.shopify.com

У Фресно патрульні зазвичай долають до 60 і більше кілометрів за на день. Працюють парами. Практичне застосування електророверів довело, що це дієвий інструмент для протидії злочинців.

"Вони не знають, коли ми там, вони не чують, як ми прибуваємо. Вони не бачать нас і ми можемо спостерігати та діяти швидше", - пояснює офіцер Дастін Фрімен.

Електричні велосипеди не розцінюються як альтернатива класичному відомчому автопарку, а є результативним додатком до нього. Велопатрулі працюють разом з екіпажами поліцейських автомобілів та мотоциклів. Це полегшує роботу, особливо в людних міських районах і центрах міст.

Auto.24tv.ua

19 листопада 2023, 14:45

Зміст