Новини і автомобілі

Дата і час:

Служба доставки розробила велосипеди з духовками для піци

Зміст

Служба доставки розробила велосипеди з духовками для піци 1

Велосипед Domino's dxb з духовкою для доставки піци / Фото: Domino's

Компанія Domino's невдовзі розпочне випуск яскравих електричних велосипедів із вбудованою духовкою/піччю для піци, що наближує до замовника саму піцерію.

Світова мережа піцерій американської компанії Domino's Pizza оголосила, що "сміливо йде туди, куди раніше не заходила жодна піцерійна компанія".

Цей велосипед для доставки побудований на традиційній рамі електричного велосипеда, але задня частина цього транспортного засобу отримала духовку для піци з вентилятором. Розробники кажуть, що ця піч була "кваліфіковано сконструйована, щоб забезпечити найгарячішу, найплавнішу та найбезпечнішу їзду для дорогоцінного вантажу піци".

Тут стоять 20-дюймові шини, є широка підставка для задніх коліс, що забезпечую стабільне паркування дещо масивної для велосипеда духовки. Взагалі, для цілісного доставлення замовнику піци в товарному вигляді зроблено дуже багато цікавих впроваджень. Аби приготовлений продукт не постраждав у дорозі, велосипед забезпечили "стабілізаційною підвіскою космічної ери".

Таке інноваційне доповнення в конструкцію байка зменшує перевантаження на неймовірні 67 відсотків, а шанс турбулентності для піци дорівнює нулю – вона прибуде до дверей замовника точно такою, якою вона вийшла з печі у піцерії й навіть з такою ж температурою.

Служба доставки розробила велосипеди з духовками для піци 2

Електричні велосипеди з такими духовками ще тільки на етапі концепції, але невдовзі вони мають вийти на світовий ринок. Фото: Domino's

Приваблює також ходова велосипеда. Колісні диски (ободи) отримали люмінесцентне покриття з набором ламп, що живляться від руху та підзаряджають батарею. Масивна коробка духовки для піци також світиться.

Auto.24tv.ua

18 листопада 2023, 10:55

Зміст