Новини і автомобілі

Дата і час:

Renault показала електричний Twingo нового покоління

Зміст

Renault показала електричний Twingo нового покоління 1

Електричний Renault Twingo

Renault Twingo нового покоління схожий на персонажа мультфільму. З переходом у четверте покоління модель перетвориться на п'ятидверний хетчбек із «мультяшним» дизайном.

Компанія представила провісника Twingo четвертого покоління: це п'ятидверний хетчбек з «мультяшним» дизайном — півкола ходових вогнів надають йому подібності до персонажа мультфільму і одночасно відсилають до однойменної моделі 90-х років минулого століття. Шоу-кар демонструє відразу кілька незвичайних рішень: у нього круглі ручки дверей і винесений на капот трисекційний індикатор, який показує рівень заряду батареї.

Історія Renault Twingo почалася в 1992 році: свого дебютного року компактний хетчбек розійшовся в Європі в кількості 200 тисяч екземплярів. Друге покоління вийшло на ринок у 2007 році, а третя генерація з'явилася вже у 2014-му, причому над нею Renault працювала спільно з Daimler. Тепер для моделі підтверджено четверте покоління — його варто чекати 2026 року. А поки Renault пропонує розглянути концепт майбутнього електричного сітікара.

Renault показала електричний Twingo нового покоління 2

Очікується, що в основу нового Twingo ляже платформа AmpR Small (вона CMF-BEV), на якій базуватиметься і інший електричний хетчбек Renault - відроджений Renault 5, він повинен надійти в продаж наступного року. Про «четверте» Twingo також відомо, що він буде економно витрачати енергію: 10 кіловат-годин на 100 кілометрів. Жодних інших подробиць про електрокар компанія поки не наводить.

Auto.24tv.ua

16 листопада 2023, 17:35

Зміст