Новини і автомобілі

Дата і час:

В Нью-Йорку більше не буде швидкісних прокатних скутерів, хіба що електровелосипеди

Зміст

В Нью-Йорку більше не буде швидкісних прокатних скутерів, хіба що електровелосипеди 1

Після 18 листопада сервіс Reve по прокату електроскутерів припиняє надання послуг – збитково / Фото: global.niu.com/en/media-center

Основний постачальник мікромобільності в Нью-Йорку компанія Revel, що надавала послуги з прокату електроскутерів, переходить на прокат електричних автомобілів.

Перед цим прокатна компанія вийшла зі сфери послуг у Вашингтоні та Маямі, частково залишалася у Нью-Йорку та Сан-Франциско, але поступово і там зменшувала масштаби своїх операцій зі скутерами. З недавнього свого парку у понад 6000 електричних скутерів у США компанія нині має менш як 3000 байків, які також повністю виведе з обігу.

Скутери, що розвивали швидкість 48 км/год, отримали високу оцінку за їхню ефективну маневровість, що дозволяло водіям об'їжджати міський трафік і рухатися з більшою швидкістю, ніж електровелосипеди. Однак останнім часом вони не давали бажаного прибутку.

Наразі оголошено про припинення роботи скутерів Revel у Нью-Йорку та Каліфорнії. Натомість Revel планує подвоїти послуги спільного/прокатного використання зарядних станцій та електромобілів, які останнім часом дають більшу частину доходу компанії.

В Нью-Йорку більше не буде швидкісних прокатних скутерів, хіба що електровелосипеди 2

Очікується, що останній день прокату буде 18 листопада. Виведені з експлуатації байки відправлять на переробні заводи в Нью-Йорку та інших міст. Фото: afisha.life

Однак ніша порожньою не буде. Оператор прокату Citi Bike планує збільшити парк педально-мускульних та педальних електровелосипедів. Його програма спільних велосипедів Нью-Йорка передбачає подвоєння кількості, яка наразі становить 10000.

Порівняно з мускульними велосипедами жителів Нью-Йорка прихильніше ставляться до електричних велосипедів Citi, оскільки ті не вимагають великих зусиль. Вони дозволяють подолати відстань із меншим фізичним навантаженням, дістатися до місця призначення, не спітнівши.

В Нью-Йорку більше не буде швидкісних прокатних скутерів, хіба що електровелосипеди 3

Очікується значний попит на електровелосипеди, що суттєво виграють перед електричними самокатами – в дорозі не стоїш, а сидиш, що зменшує навантаження на хребет та ноги. Фото: images.ctfassets.net

Щоправда, задля безпеки Citi Bikes знизить на електричних велосипедах швидкість з 32 до 29 км/год. Департамент транспорту мегаполіса також підтвердив, що вони запустять кампанію навчання водіїв безпечній роботі з електровелосипедами, але нічого не сказав про додаткові програми безпеки щодо автомобілів, які спричиняють набагато серйозніші травми, ніж мускульно-педальні чи електричні велосипеди.

Нині програма Citi Bikes вважається найкращим транспортним сервісом. Експерти вже назвали електровелосипеди «транспортним феноменом»: у серпні 2023 року система «встановила місячний рекорд із понад чотирма мільйонами поїздок, що на 63 відсотки більше, ніж у тому ж місяці 2019 року.

В Нью-Йорку більше не буде швидкісних прокатних скутерів, хіба що електровелосипеди 4

Основними користувачами електричних роверів Citi Bikes залишається молодь. Фото: assets.vogue.com

Auto.24tv.ua

8 листопада 2023, 17:20

Зміст