Новини і автомобілі

Дата і час:

Розкрито найближчі плани концерну BMW

Зміст

Розкрито найближчі плани концерну BMW 1

З IV кварталу 2023 року почнуть випускати Rolls-Royce Spectre / Фото: BMW

Розкішні автомобілі Rolls-Royce стануть повністю електричними у першій половині 2030-х. Є новини і щодо планів BMW та Mini.

Знаковою подією до переходу в чистий електричний сегмент стане світова прем'єра оновленого BMW Touring 5-Series, яка відбудеться наступної весни. За словами Зіпса, електричний універсал пропонуватиме ті ж варіанти трансмісії, що й седан, включаючи електричний i5 Touring. Шпигунські знімки цієї моделі вже з'явилися .

Зіпс також пролив світло на BMW Neue Klasse, виробництво якого заплановано на 2025 рік. Акцент зроблено на тому, що це не просто ще одна серія BMW, а нове покоління продуктів. Протягом 24 місяців BMW планує випустити шість моделей Neue Klasse, як седани, так і кросовери. Об'єднує ці моделі електричне серце, оскільки всі вони будуть працювати виключно від електрики.

Щодо електромобілів Mini, то Aceman має дебютувати у квітні. Головний менеджер BMW не вдавався в подробиці про цей "преміум-компактний" електромобіль, який торік був представлений концептом. Очікується, що він стане між моделями Hatch і Countryman, включаючи елементи дизайну обох.

Розкрито найближчі плани концерну BMW 2

В номенклатурній лінійці електричних моделей концерну BMW будуть BMW i5 Touring, Mini Aceman і шість автомобілів BMW Neue Klasse. А з IV кварталу 2023 року розпочинається випуск першого в історії Rolls-Royce серійного електромобіля Spectre. Фото: BMW та з відкритих джерел

У контексті Mini Олівер Зіпс зазначив, що незабаром бренд запровадить модель прямого збуту в Європі, починаючи з Італії, Польщі та Швеції. Далі схему прямої реалізації машин поширять на інші країни. Очікується, що на платформу прямих продаж BMW вийде у 2026 році. На думку менеджменту, це матиме численні переваги, включаючи чітке ціноутворення, безперебійну онлайн- і офлайн-взаємодію, а також новий досвід для клієнтів.

І головне, озвучене Олівером Зіпсом в ході конференції, – Rolls-Royce стане виключно електричним до початку 2030-х років. Електротяговий Spectre, серійний випуск якого розпочинається з IV кварталу 2023 року, буде лідером. Це розцінюється виробником як значний крок культового бренду у переході до електричної мобільності.

Auto.24tv.ua

7 листопада 2023, 15:21

Зміст