Новини і автомобілі

Honda показала новий Civic Type R потужністю понад 300 кінських сил

Зміст

Honda показала новий Civic Type R потужністю понад 300 кінських сил 1

Новий Civic Type R 2023 року, оснащений декількома офіційними аксесуарами від Honda Access, був вперше показаний публічно

Civic Type R, про який йде мова, був показаний на четвертому раунді чемпіонату Super GT 2022 в Японії, який проходив на автодромі Fuji Speedway 6 і 7 серпня.

Найзначнішим оновленням Civic Type R через Honda Access є наявність нового заднього антикрила з вуглецевого волокна. Це крило не тільки важить на 1 кг (2,2 фунта) менше, ніж стандартне, але воно також має набагато гострішу та агресивнішу форму, яка повинна сприяти збільшенню притискної сили. Це крило також інтригує, оскільки воно також має аеродинамічні плавники знизу.

Honda показала новий Civic Type R потужністю понад 300 кінських сил 2

В іншому місці ви помітите, що цей особливий Civic Type R має комплект яскраво-червоних дзеркал, які ідеально поєднуються з червоними гальмівними супортами, червоними значками та червоними центральними ковпаками.

Honda Access також була зайнята розробкою серії внутрішніх деталей для хот-хетча. До них входять накладки на пороги з підсвіченим логотипом Type R, алюмінієва ручка перемикання передач, обтягнута червоною шкірою, оздоблення з вуглецевого волокна та червоного поліестеру, характерні килимки, нові ліхтарі та бездротовий зарядний пристрій для смартфона.

Ми знаємо, що Honda Access почне продавати аксесуари японським клієнтам у вересні. Однак залишається невідомим, чи інші ринки також отримають запчастини.

Деякі технічні деталі нового Civic Type R також ще не підтверджені. Хоча ми знаємо, що він матиме 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, дані про потужність і крутний момент офіційно не повідомляються. Одне джерело з Японії стверджує, що варіанти JDM матимуть 326 к.с. і 420 Нм, серйозні показники для автомобіля, який продається виключно з переднім приводом.

Auto.24tv.ua

12 серпня 2022, 09:19

Зміст