Новини і автомобілі

Audi розкрила подробиці про великий позашляховик Q9

Зміст

Audi розкрила подробиці про великий позашляховик Q9 1

Новинка має надійти у продаж у 2025 році. Основними ринками для моделі будуть США та Китай

У нинішній номенклатурі Audi не дивно заплутатися, а нові та щойно анонсовані моделі лише посилюють плутанину.

Нещодавно компанія представила створений спеціально для Китаю кросовер Q6, який побудований на платформі MQB, але за розмірами перевершує більш престижний Q7. При цьому ім'я Q6 із суфіксом e-tron збираються використовувати для ще двох, повністю електричних позашляховиків – традиційного та купеподібного – які отримають нову архітектуру PPE.

Хоча і Q6, і Q7 мають три ряди сидінь, вони не настільки просторі, як Mercedes-Benz GLS або BMW X7. Тому Audi зараз готує ще один, найбільший та розкішний SUV – Q9. Чутки про машину з подібним індексом ходять уже десять років, але шпигунам лише навесні минулого року вперше вдалося сфотографувати прототип, що проходив випробування. Наразі видання Automotive News з'ясувало нові деталі.

Audi розкрила подробиці про великий позашляховик Q9 2

Стверджується, що модель надійде у продаж у 2025 році, її основними ринками стануть США та Китай. Компанія вже анонсувала новинку своїм американським дилерам.

Очевидно, Audi Q9 стане однією з останніх моделей бренду, оснащених двигуном внутрішнього згоряння, оскільки компанія вже підтвердила, що з другої половини нинішнього десятиліття всі нові продукти будуть повністю електричними. Не виключено, що повнорозмірний позашляховик виведуть і на європейський ринок, щоб дати бій конкурентам із великої німецької трійки, а також новому трирядному Range Rover.

Випуск Q9 також вписується в нову стратегію Audi, яка передбачає переорієнтацію на преміум-сегмент із розширенням модельного ряду у верхній частині цінового діапазону. Одночасно бренд позбавиться компактних моделей A1 і Q2.

Auto.24tv.ua

10 серпня 2022, 14:36

Зміст