Новини і автомобілі

Названі найулюбленіші кольори автомобілів в Україні

Зміст

Названі найулюбленіші кольори автомобілів в Україні 1

Сервісні центри МВС опублікували статистику про кольори авто, які найбільше полюбляють та обирають українці з початку року

Першість в Україні забрав сірий (він же сріблястий) – 142301. Це колір стабільності, він переважає у натур розсудливих, які гарно думають перед прийняттям рішення. Власники сріблястих машин практичні і прогресивні, вони розумні підприємці і мають хороший смак.

На другому місці – чорний – 88671. Колір розкоші й витонченості. Власники таких машин зазвичай горді та імпозантні, але не виглядають зухвало. Вони стильні, при цьому люблять все тримати під контролем, постійні та серйозні. Чорний – безумовно колір сильних людей.

Бронзу забирає білий – 55650. Це колір ідеальності. Власники таких машин елегантні і схильні у всьому досягати досконалості.

Четвертий – синій колір – 45604. Колір неба і спокою. Якщо у вас синє авто, то вас можна охарактеризувати як оптимістичну, щиру, надійну і чесну людину. Вам подобається, коли вас цінують за сильне почуття власної гідності і мудрості.

Названі найулюбленіші кольори автомобілів в Україні 2

Auto.24tv.ua

10 серпня 2022, 10:04

Зміст