Новини і автомобілі

Kawasaki хоче випускати електричні, гібридні і водневі мотоцикли

Зміст

Kawasaki хоче випускати електричні, гібридні і водневі мотоцикли 1

Автомобільний сектор поступово наповнюється електрокарами усіх типів і мотоциклетний світ також почав опановувати цю сферу. Але замість того, щоб робити все на батареях та електродвигунах, Kawasaki буде застосовувати розмірений підхід до мінімізації викидів за допомогою розмаїття різновидів силових установок

Зараз Kawasaki випробовує електричний мотоцикл під кодовою назвою Endeavour. За чутками, його продуктивність близька до бензинового мотоцикла об'ємом 400 см 3, а живиться він від великої літій-іонної батареї.

Нещодавно компанія Segway показала водневий електробайк, який пустить в серійне виробництво; компанія Harley-Davidson створила для електричних мотоциклів окремий бренд LiveWire; шведська марка Husqvarna і ще безліч інших випускають електричні скутери. А Kawasaki, як зазначено на слайдах 47 та 48 цього документу, планує прискорити розвиток електричних двигунів, гібридів та водневих мотоциклів, аби зменшити свій “карбоновий слід” в атмосфері.

Японський виробник мотоциклів наприкінці минулого року показував концепт байка з футуристичним дизайном, що нагадує концепт 2013 року, представлений у відео нижче. Ми дуже мало знаємо про плани Kawasaki, щодо водневих силових установок для мотоциклів, але той факт, що компанія також планує використовувати це пальне в морській та авіаційній промисловості, означає, що вона робитиме значні інвестиції у водневі технології.

Kawasaki хоче випускати електричні, гібридні і водневі мотоцикли 2

Кілька зображень зі слайд-шоу та торішній відеоанонс дозволяють припустити, що, подібно до Toyota, Kawasaki може зосередитись як на використанні паливних елементів для генерації електроенергії, так і комбінованих силових установках.

Auto.24tv.ua

4.06.2021, 18:31

Зміст