Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Плюс один: ZF збирається випускати електрокари

Зміст

Плюс один: ZF збирається випускати електрокари 1

Один з найбільших у світі виробників автокомпонентів, що постачає запчастини на конвеєри усіх марок, схоже, збирається створити власний автомобільний бренд.

Один з найбільших у світі виробників автомобільних деталей – компанія ZF почала масштабні інвестиції у розробку новітніх технологій для автомобілів.

Bloomberg повідомляє, що німецька компанія протягом наступних п'яти років інвестує 14 мільярдів доларів у роботу над автономними та електричними технологіями, витрачаючи приблизно 2,8 мільярди доларів на рік. Це значне зростання інвестицій у цю сферу, порівняно з обсягом фінансування сектору у 2017 році, коли було витрачено 2,57 мільярда доларів.

Таке різке зростання обсягу інвестицій у даний сектор показує, наскільки ґрунтовно компанія готується до майбутнього автомобільної промисловості.

Плюс один: ZF збирається випускати електрокари 2

Плюс один: ZF збирається випускати електрокари 3

Плюс один: ZF збирається випускати електрокари 4

Плюс один: ZF збирається випускати електрокари 5

У релізі ZF зазначається, що наразі компанія веде розробку спеціального електричного автофургона, виробництво котрого планує розпочати протягом наступних двох років. Компанія вважає, що зможе скласти конкуренцію у цьому секторі таким визнаним гравцям як Volkswagen Crafter та Ford Transit.

За словами головного виконавчого директора ZF Вольфа-Хеннінга Шейдера, постачальник автомобільних деталей вже веде переговори з кількома клієнтами, потенційними замовниками парків електровантажівок ZF.

Auto.24tv.ua

17:00, 24 вересня 2018

Зміст