Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Skoda Kodiaq RS показався зсередини на офіційних фото

Зміст

Skoda Kodiaq RS показався зсередини на офіційних фото 1

Інтер'єр Skoda Kodiaq RS / Skoda

За тиждень до прем'єри у Парижі.

Крісла-ковші у чеському кросовері? Так, якщо це Kodiaq RS. Гарячий SUV покажуть у Парижі, а тим часом дозволили зазирнути усередину.

Такі крісла кросовер у версії RS матиме в базовому рівні оснащення. Як і спортивне кермо, усічене в нижній частині. Цифрова приладова панель, котра також включена у початковий рівень оснащення, має додатковий п'ятий варіант відображення інформації, позначений як “Спорт”.

Для оздоблення салону Skoda Kodiaq RS використовується комбінація шкіри та перфорованої алькантари. на фото помітні кілька декоративних панелей “під карбон”.

Skoda Kodiaq RS показався зсередини на офіційних фото 2

Skoda Kodiaq RS показався зсередини на офіційних фото 3

Skoda Kodiaq RS показався зсередини на офіційних фото 4

Фото: Салон Skoda Kodiaq RS / Skoda

Через екран мультимедійної системи водій Kodiaq RS матиме доступ до управління системою Dynamic Sound Boost, котра може змінювати і посилювати звук двигуна в залежності від обраного режиму руху, а також інформації, отриманої від бортової системи автомобіля. Крім того, Kodiaq RS отримає новий опціональний колір під назвою Race Blue та 20-дюймові колесісні диски особливого дизайну.

Потужність Skoda Kodiaq RS надходитиме від дволітрового дизеля, котрий генерує 240 кінських сил і 500 Нм крутного моменту, котрий передається на колеса через роботизовану коробку передач DSG. Динамічні характеристики моделі поки не названі, однак співплатформений Volkswagen Tiguan з таким самим двигуном прискорюється до першої сотні за 6,5 секунди.

Auto.24tv.ua

16:40, 25 вересня 2018

Зміст