Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

УкрАВТО: що потрібно знати про офіційний автосервіс

Зміст

УкрАВТО: що потрібно знати про офіційний автосервіс 1

У фірмових автосервісних центрах високий рівень обслуговування, а ціни на послуги чи не нижчі, ніж у «гаражних» майстрів.

Рано чи пізно кожен власник автомобіля постає перед вибором: де обслуговувати машину? Хтось вибирає «гаражі», де низька вартість робіт поєднана з більш-менш прийнятною якістю. Однак сьогодні такі майстри щораз все більш програють фірмовим автосервісним центрам. Чому? Тому що в разі виникнення проблем з них мало що спитаєш. А фахівці брендових автоцентрів – таких, як сервісні підприємства УкрАВТО, – відповідають за якість роботи й безпеку експлуатації автівки, а ще дають гарантію і на послуги, і на встановлені запасні частини.

Дехто питає, чому у фірмових автоцентрах, попри високий рівень обслуговування, ціни на послуги можуть бути нижчі, ніж у «гаражах»? Відповідь проста: висока конкуренція сприяє поліпшенню обслуговування. Професіоналізм працівників плюс наявність спеціального інструменту й обладнання, помножені на відгуки клієнтів, які УкрАВТО не залишає без уваги, й формують привабливу ціну.

Кожен, хто бодай раз звернеться до УкрАВТО, може поділитися враженнями від обслуговування - до клієнта з проханням оцінити якість роботи зателефонують співробітники кол-центру Корпорації. За статистикою, 85% клієнтів дають згоду на такий дзвінок.

Одержана внаслідок збору відгуків клієнтів інформація впливає на якість і кількість послуг Корпорації та є корисною для подальшого розвитку бізнесу. Особливу увагу в УкрАВТО приділяють негативним відгукам. Усі зауваження піддають детальному аналізу в центральному офісі Корпорації.

Без перебільшення можна сказати, що кожен клієнт УкрАВТО допоміг зробити якіснішим сервіс для себе і для інших. Наприклад, за перше півріччя 2018 року 97% клієнтів УкрАВТО позитивно оцінили роботу сервісних автосервісних центрів.

УкрАВТО: що потрібно знати про офіційний автосервіс 2

За підсумками вивчення відгуків запроваджуються зміни на користь клієнтів. Наприклад, було змінено графік роботи низки автоцентрів Корпорації. А побажання клієнтів про швидше обслуговування сприяло тому, що УкрАВТО впровадило систему диспетчеризації, яка оптимізувала роботу фахівців з сервісу.

Саме контроль, оперативне реагування та динамічний розвиток дають змогу сучасним брендовим сервісам, як-от УкрАВТО, вдосконалювати роботу й, на відміну від «гаражних» майстрів, гарантувати високий рівень обслуговування та кваліфікований ремонт у максимально стислі строки.

Оксана МОКРІЄНКО

Експрес

20.09.2018 15:02

Зміст