Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Які бувають електродвигуни для авто

Зміст

Які бувають електродвигуни для авто 1

Які бувають електродвигуни для авто / GettyImages

Які бувають електродвигуни – сьогодні варто знати кожному автомобілісту. Адже електромотори є на борту не тільки електромобілів.

Отже, які бувають електродвигуни? Один зі стереотипів полягає в тому, що всі вони прості. Якщо порівнювати з двигунами внутрішнього згоряння, це можна вважати правдою. Хоча б тому, що електродвигун має набагато менше рухомих деталей, і вимоги до матеріалів, технологій і точності їх виготовлення набагато нижчі

. Які бувають електродвигуни для авто 2

Так працює найпростіший двигун постійного струму – полюси ротора (якоря) і статора відштовхуються один від одного, обертаючи вал

Принцип дії

Якщо у звичному нам ДВС колінвал обертається завдяки енергії газів, які розширюються і штовхають поршень, то вал електродвигуна обертається завдяки явищу магнітної індукції – силових полів, які виникають біля провідників зі струмом. Щоб зробити ці поля сильними і керованими, провідники зібрані в обмотки, розміщені на статорі (нерухома частина електромотора) і роторі (він же якір, рухома, обертова частина).

Простіше кажучи, при подачі напруги на клеми двигуна на його статорі і роторі виникають магнітні поля. Вони відштовхуються один від одного, змушуючи ротор зміщуватися відносно статора – провертатися. Завдяки наявності колектора (про це нижче) або змінному струмові (і про це нижче), поле однієї з обмоток – ротора або статора – також починає обертатися, “наздоганяючи” друге з полів. Тому ротор обертається доти, поки не буде відключена одна з обмоток і навколо неї не зникне магнітне поле.

Які бувають електродвигуни для авто 3

Двигун змінного струму влаштований дуже схоже. Але в автомобілях "змінка" використовується тільки в тягових електродвигунах

AC/DC

Як ДВЗ поділяються на бензинові та дизельні, так і електромотори поділяються на двигуни змінного та постійного струму. Відмінності досить істотні, хоча суть одна: вал ротора, з якого знімається навантаження, обертається завдяки взаємодії магнітних полів ротора і статора. Вид струму (постійний чи змінний) впливає на спосіб керування обертами, зміну напряму обертання, експлуатаційні та тягово-швидкісні характеристики електромотора.

Які бувають електродвигуни для авто 4

Такі мініатюрні моторчики постійного струму застосовуються не лише в іграшках, але й в сервоприводах справжніх автомобілів. Природно, з редуктором і відповідної якості

Оскільки в 12-вольтній мережі звичайного автомобіля використовується постійний струм, то і двигуни на його борту – постійного струму. Це в першу чергу потужний (інколи більше 1 к. с.) електродвигун стартера, привід електропідсилювача керма, двигуни, що приводять в обертання вентилятори радіатора і кліматичної установки, склоочисники. Маленькі моторчики заховані в актуаторах центрального замка, в приводах дзеркал, сервомеханизмах регулювання сидінь і керма, в насосі омивача.

Переваги електродвигунів постійного струму автомобільного призначення – в компактності і великому крутному моменті з найменших оборотів, недоліки – в обмеженій потужності і моменті, а також в наявності колекторно-щіткового вузла, який має обмежений ресурс.

Які бувають електродвигуни для авто 5

Більш потужні електродвигуни постійного струму приводять в дію склоочисники, вентилятори клімату і радіаторів

Двигуни змінного струму зазвичай застосовуються там, де потрібна велика потужність і висока надійність. Ці електричні машини зазвичай конструктивно простіші та довговічніші за агрегати постійного струму. Саме такі двигуни використовуються як тягові в більшості електромобілів і гібридах. Правда, щоб живити двигун змінного струму від батареї, на борту потрібен спеціальний перетворювач струму – непростий і недешевий інвертор, але його застосування виправдане.

За принципом роботи мотори змінного струму бувають синхронними і асинхронними. Для рядового користувача це вже високі матерії, скажемо тільки, що синхронні двигуни на електромобілях застосовують через простоту управління його обертами.

Які бувають електродвигуни для авто 6

Тягові мотори електромобілів зазвичай працюють на "змінці", мають збудження від постійного магніту і відносяться до синхронного типу

Крім того, одна електрична машина змінного струму є і в кожному звичайному автомобілі – це генератор. За конструкцією він аналогічний до трьохфазного електродвигуна, тільки перетворює енергію, образно кажучи, у зворотний бік – механічну перетворює в електричну, а не навпаки, як це робить електродвигун. Щоб узгодити струм такого генератора з автомобільною бортовою мережею, застосовується вбудований випрямитель.

На практиці: що, де, як

Незважаючи на імідж простих і невибагливих, електромотори можна віднести до вузлів, які дещо турбують автовласників. Вимагає уваги стартер – як мінімум очищення колектора і заміни щіток, рідше – заміни підшипників. Поширена несправність – відмова моторчика пічки, на старих машинах часто підводить і електродвигун вентилятора радіатора. Електродвигун склоочисника, що часто має постійні магніти, боїться перегріву (наприклад, якщо двірники примерзли до скла) – через це магніт втрачає свої властивості і двірники стають “повільними”.

Дверні приводи замків, особливо не штатні, а встановлені разом з сигналізацією, теж з часом “перегорають”. На жаль, більшість використовуваних в автомобілі електродвигунів постійного струму не прийнято ремонтувати, їх просто замінюють новими. Виняток становить стартер, який є дуже недешевим.

Які бувають електродвигуни для авто 7

Шток актуатора дверного замка приводиться в дію невеликим двигуном постійного струму – через редуктор і електронний блок

Генератор змінного струму також вимагає обслуговування. У нього є щітки, які подають струм на обмотку збудження, але оскільки вони працюють не по колектору, а по гладких контактних кільцях, проблем з цим вузлом менше. Підшипники генератора зазвичай підлягають заміні. Поширена проблема – падіння напруги в бортовій мережі, через перегорілий діод випрямителя генератора. Тягові електромотори гібридів і “електричок” обслуговують і ремонтують в умовах фірмових СТО. Причому потрібно бути готовим до того, що через пов'язані з високою напругою ризики електромеханіки запросять високий гонорар.

Auto.24tv.ua

12:03, 8.07.2018

Зміст