Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Наступна Mazda 3 може бути такою

Зміст

Наступна Mazda 3 може бути такою 1

Хетчбек четвертого покоління дебютує на автосалоні у Лос Анджелесі в листопаді, а початок продажів у Європі намічений на перші місяці 2019 року.

Mazda неодноразово наголошувала, що новий хетчбек матиме усе, щоб скласти гідну конкуренцію лідерам сегменту у преміум-класі. Якщо ці рендери хоча б на половину вірні – Audi A3 та Mercedes A-Class матимуть причини для хвилювання.

Дизайн нової “Трійки” відіграватиме провідну роль у амбітних планах японців по відвоюванню долі ринку в люксових моделей цього сегменту. А тому існує висока вірогідність, що серійна модель буде дуже близькою до концепта KAI, показаного на минулому Токійському автосалоні.

Головний дизайнер Mazda Europe Кевін Райс заявив британському виданню Auto Express, що концепт КАІ створювався з урахуванням виробничих технологій. “Виробничі допуски та методи були включені в цей проект з самого початку”.

За гарним кузовом критимуться оновлені силові агрегати. Наступна Mazda 3 буде першою серійною моделлю на базі абсолютно нової платформи SkyActiv Vehicle Architecture.

Наступна Mazda 3 може бути такою 2

Наступна Mazda 3 може бути такою 3

Наступна Mazda 3 може бути такою 4

Фото: Рендер Mazda3 / Auto Express

Auto.24tv.ua

20:00, 1 червня 2018

Зміст