Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську

Зміст

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 1

У Австрії Duster продається під брендом Dacia і має особливу комплектацію Fiskal-LKW, адресовану фермерам та невеликим логістичним фірмам. Логічно було б припустити, що вона коштує дешевше. Та ні.

Вже кілька років австрійські дилери Dacia пропонують різні моделі марки у комплектації Fiskal-LKW. Така версіє є в хетчбека Sandero, універсала Logan MCV, а тепер і у нового покоління Duster.

Версія Fiskal-LKW пропонується за доплату у 1730 євро до будь-якої іншої комплектації. Тобто так може виглядати найдорожчий Дастер, що коштує в Австрії 20 090 евро.

Модифікацію Fiskal зовні відрізняють колісні диски та нефарбовані бампери і пороги. Також бічні вікна замінюются на пластикові заглушки. Усередині збільшується простір для вантажу, завдяки тому, що задній ряд сидінь видаляється. Довжина багажнику виростає до 1640 мм і може прийняти на борт з півтонни вантажу. Підлога вкривається гумовим килимком. Передбачено чотири металевих петлі для кріплення вантажу. Пасажирський відсік відокремлено від вантажного решітчатою перегородкою.

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 2

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 3

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 4

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 5

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 6

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 7

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 8

Комерційна версія Dacia Duster виявилась дорожчою за пасажирську 9

Фото: Dacia Duster Fiskal-LKW / Dacia

Друге покоління Duster для австрійського ринку пропонується з бензиновими двигунами 1.6 SCe (115 к.с.), 1.2 TCe (125 к.с.) та дизельним 1.5 dCi (90 або 110 к.с.). На вибір три коробки передач: п'яти- і шестиступінчата “механіка” та “робот” на 6 позицій. Повний привід доступний лише для автомобілів з найпотужнішими моторами. поєднується тільки з самими потужними двигунами.

Auto.24tv.ua

18:01, 18.05.2018

Зміст