Новини і автомобілі
Контактний телефон: ...

Apple і Volkswagen створять безпілотний автомобіль

Зміст

Американська компанія Apple підписала контракт з німецьким концерном Volkswagen на розробку проекту безпілотного автомобіля для своїх співробітників.

Apple і Volkswagen створять безпілотний автомобіль

Про це повідомляє The New York Times.

Безпілотним планується зробити вантажний фургон Volkswagen Transporter T6. За проектом, цей автомобіль стане шатлом для співробітників Apple.

Видання відзначає, що в компанії прокоментувати угоду з Volkswagen відмовилися, проте три джерела, які пов'язані з ситуацією, підтвердили NYT це.

До слова, раніше Apple розглядала партнерство зі створення безпілотних електромобілів з BMW і Mercedes-Benz. Переговори з цими компаніями не увінчалися успіхом, тому що їх представники відмовилися від вимог Apple.

Американська компанія хотіла, щоб їй дали можливість розробляти дизайн нового продукту і збирати дані, розповіли співрозмовники газети.

Apple отримала дозвіл від Державного департаменту автомобільного транспорту США на випробування автомобілів, які оснащені автопілотом, у квітні 2017 року.

Як повідомляв Business Insider з посиланням на заяву американського відомства, компанія планує випробувати автомобіль Lexus RX540h 2015 року випуску.

На 18 травня 2018 року у списку департаменту транспортних засобів штату Каліфорнія всього значилися 30 компаній, яким були дозволені випробування безпілотних автомобілів, в тому числі Volkswagen Group of America, Tesla, Mercedes-Benz, Nissan, Ford, BMW, Honda, Subaru.

Факти

2018, травень, 24 в 9:55

Зміст